Як зробити кондитерський шприц. Кондитерський шприц своїми руками.

Смачний домашній тортик хочеться ще і прикрасити трояндочками, завитками, зробити на ньому личить нагоди напис. Для всього цього потрібен кулінарний шприц. Він може бути різного об'єму і давати різну товщину ліній. До фабричним шприцам часто додаються всілякі насадки. Але виготовити шприц можна і своїми руками.
Вам знадобиться
  • Флакон від перекису
  • Ножиці
  • Поліетиленовий пакет
  • Тік перовой
Інструкція
1
До кулінарному шприцу є кілька вимог. Він повинен відносно вільно відкриватися, щоб можна було наповнити його кремом, повидлом або збитими вершками. Водночас в кришці повинна бути дірочка, а вміст повинен вільно видавлюватиметься, тобто шприц повинен бути досить м'яким. Флакон від перекису, яка продається разом з фарбою для волосся, підходить ідеально для невеликого шприца.
2
Перелийте перекис в інший посуд. Можна, звичайно, взяти флакон і після фарбування волосся, але тоді його потрібно довго і ретельно мити. Вимийте флакон. Відріжте кінчик наконечника, як ви б це зробили при фарбуванні волосся. Тільки діаметр отвору повинен відповідати товщині лінії, яку ви б хотіли отримати. Наступного разу, коли ви зберетеся фарбувати волосся, можна буде взяти ще один наконечник і зробити в ньому дірочку іншого розміру.
3
Шприц можна замінити кулінарним пакетом. Найпростіший пакет робиться з паперу. Візьміть альбомний аркуш і скрутіть з нього кульок. Кульок згорніть щільно, щоб не розповзався, а кінчик відріжте залежно від потрібного розміру лінії.
4
Можна зробити і поліетиленовий кулінарний пакет. Для цього вам знадобиться папка-файлик. Якщо у вас під рукою є кілька файлик, виберіть той, який щільніше. Відріжте куточок і наповніть файлик кремом або збитими вершками.
5
Можна зшити і багаторазовий пакет. Зробити це краще всього з перового тика, оскільки він дуже щільний і не пропускає дрібні частинки. Викроїте з нього гострокутий трикутник висотою 35-40 см і шириною верхній частині 30-34 см. Розмір «носика» визначте самі - потрібно, щоб трубочка, якою ви збираєтеся користуватися, щільно туди входила і не випадали. Підігніть і застрочити верх і низ, по виворітного стачайте бічний шов, виверніть мішок і вставте трубочку.
Зверніть увагу
Тік для кулінарного мішка вибирайте однотонний. Мішок можна зшити і з деяких інших тканин. Наприклад, якщо у вас є залишки авіазента або парашутного шовку, вони цілком згодяться і для цієї мети. .
Корисна порада
Замість флакона для перекису можна взяти пластикову пляшечку для дитячого харчування. В аптеках досить часто попадаються пляшечки з закручується гостроверхій кришкою. Робити шприц в цьому випадку потрібно так само, як і з флакона.