Як добре вчитися в школі. Як зробити ікри ніг худими.

Практично всі школярі мріють про те, щоб добре вчитися в школі, і при цьому не витрачати надто багато часу на просиджування за підручниками і приготування домашнього завдання.

Існує декілька простих правил, виконуючи які будь-який учень може істотно підвищити ефективність свого навчання і в той же час виділити достатню кількість часу для відпочинку. Отже, в першу чергу необхідно добре висипатися - просиджування за партою в стані дрімоти самим негативним чином впливає на навчальний процес. До того ж багато педагоги вкрай негативно ставляться до учнів, які «клюють носом» на уроці. Але в той же час не варто намагатися відповісти на всі питання, які задає вчитель: необхідно вибрати один або два питання, які будуть відносно легкими, але дадуть Вам можливість продемонструвати свої знання і тим самим стати в очах вчителя старанним і знаючим учнем. Якщо є можливість написати реферат або зробити презентацію - краще її не упускати, тим більше, що сьогодні знайти інформацію в мережі інтернет можна буквально за один вечір. І намагайтеся не псувати відносини з вчителями: викладач, який добре ставиться до учня, чи не стане надто критично оцінювати можливі неточності у його відповіді або помарки в контрольній роботі. Але й надто явно втиратися в довіру до викладачів не варто, це не сподобається ні самому вчителю, ні однокласснікам.Каждий учень, який хоче добре вчитися в школі, повинен виконувати домашні завдання - причому письмові завдання краще виконувати самостійно, не захоплюючись списуванням. А якщо усні завдання виконувати лінь, необхідно просто дуже уважно слухати вчителя на уроці, коли він пояснює новий матеріал. Це дасть можливість не витрачати зайвий час на прочитання розділів підручника. Шпаргалки - корисний винахід, але користуватися ними теж потрібно правильно. Якщо грамотно використовувати шпаргалку, особливо написану власноручно, матеріал краще засвоюється. Втім, намагайтеся не користуватися шпаргалками надто явно - будьте впевненіше і покладайтеся на себе.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nMf7tkCxiA8
Якщо ви хочете домогтися багато чого в житті: стати успішною людиною, зробити відмінну кар'єру, мати хорошу зарплату - вам вже зараз необхідно багато працювати, щоб досягти поставлених цілей. Перш за все, потрібно отримати гарну освіту, а, значить, треба добре вчитися.
Інструкція
1
Звичайно, багато залежить від вашого настрою і бажання. Якщо ви вмієте ставити перед собою завдання і цілеспрямовано працювати для їх досягнення, то вам буде простіше домогтися високих результатів у навчанні. Захоплений якою-небудь областю знань людина завжди прагне до отримання нової інформації. Він вміє вчитися не з примусу, а за бажанням. Якщо ви цікавитеся, наприклад, математикою або фізикою, не відмовляйтеся від участі в олімпіадах, читаннях і конференціях. Читайте більше довідкової літератури, відвідуйте гуртки і додаткові заняття по потрібних вам предмету. Захоплений людина завжди добивається хороших результатів у навчанні.
2
Навчіться правильно планувати свій час. Звичайно, потрібно і відпочити, і зустрітися з друзями. Але треба також навчитися боротися з лінню, адже не секрет, що багато молодих людей з радістю вирушать на дискотеку, але з небажанням візьмуться за підручник. Розподіліть свій час таким чином, щоб одразу після занять в школі мати можливість відпочити. Але нехай це буде законом, що при невиконане домашнє занятті, похід до друзів або в клуб скасовується. Тоді ви обов'язково вчасно приступите до занятіям.Знайте, що краще виконати спочатку найскладніші завдання, а наостанок залишити, наприклад, вивчення усних предметов.В випадку утруднення не звертайтеся за підказкою до одному, не списуйте виконані домашні завдання. Краще почитайте додаткову довідкову літературу. Наступного разу ви без праці впораєтеся з подібним заданіем.Домашнее завдання виконуйте сумлінно, адже це допоможе вам повторити і закріпити вивчений під час уроку матеріал. Не вважайте це марною тратою часу. Строго дотримуйтесь розпорядку дня. Записуйте, що необхідно зробити протягом доби, це допоможе вам встигнути виконати все намічене.
3
Знайте, що в сучасному суспільстві, в середовищі молоді, бути неуспевающим можна. Від вашого бажання бути не гірше, а можливо, і краще за інших в класі теж залежить результат навчальної діяльності, адже бути двієчником соромно.