Як підключити телевізор до ПК. Як підключити автомобільний телевізор до пк.

Часто користувачі бажають підключити свій персональний комп'ютер до телевізора для зручності перегляду фільмів і фотографій. Є кілька способів підключення.
Інструкція
1
У випадку, якщо відеокарта комп'ютера і телевізор мають сумісні входи/виходи (наприклад, S-Video або HDMI), підключення зводиться до пошуку підходящого кабелю і настройці телевізора на вхідний сигнал.
2
В новітніх відкритих TV-OUT, як правило, відсутня, в той час як в телевізорах минулого покоління відсутній вхід HDMI. В цьому випадку деколи може допомогти кабель-перехідник, на одному кінці має коннектор D-SUB або DVI, на іншому ж - SCART або RCA, що підходять до будь-якого телевізора. Слід лише пам'ятати, що такі перехідники працюватимуть лише в тому випадку, якщо на висновок відеокарти комп'ютера подаються аналогові відеосигнали, що справедливо для більшості ноутбуків, але не відповідає істині для новітніх десктопних відеокарт.
3
Можна скористатися перехідником, на льоту що переводять цифрові сигнали ПК в аналогові для ТБ. Такі пристрої випускає компанія Aver під модельним рядом AverKey, найдоступнішим з яких є AverKey Lite. Спосіб працює з будь-яким телевізором і з будь-яким ПК, але якість зображення і перенесення кольорів залишають бажати кращого.
4
Слід пам'ятати про те, що при будь-якому варіанті підключення телевізор не зможе замінити повноцінний монітор. Дивитися фільми на телевізорі з великим екраном, звичайно, багато зручніше, але працювати з текстом, на жаль, не вийде.