Як прокладати мережу.

Локальна мережа - це сукупність об'єднаних між собою комп'ютерів, ноутбуків і всіляких сполучних пристроїв. Володіючи мінімальним набором знань, ви можете самостійно створити і налаштувати власну локальну мережа . Тим більше, процес прокладки мережі вельми цікавий і нітрохи не виснажливий.
Вам знадобиться
  • свитч
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Визначтеся з кінцевою метою створення локальної мережі. Якщо вам не потрібен доступ в інтернет або які-небудь інші детальні настройки майбутньої мережі, то придбайте світч. Це пристрій є своєрідним розподільником мережевого каналу.
2
Встановіть світч в доступному місці. Вам буде потрібно підключити його до мережі змінного струму. Іноді доведеться відключати від світча мережеві кабелі, що є зайвим приводом установки цього пристрою в зоні легкого доступу.
3
Придбайте мережеві кабелі. При покупці враховуйте їх довжину, т.к. наявність великої кількості змотаних мотків - малоприємне видовище.
4
Підключіть всі ноутбуки, комп'ютери та принтери до світч, використовуючи мережеві кабелі. Для цього використовуйте порти LAN в світче.
5
Для настройки мережі вам буде потрібно доступ до облікового запису адміністратора на кожному комп'ютері. Відкрийте властивості протоколу TCP/IP, який можна знайти в параметрах локальної мережі. Встановіть потрібний IP-адреса для пристрою. Щоб мережа працювала без збоїв, при введенні IP-адрес на інші комп'ютери міняйте лише четвертий сегмент. Тобто формат IP-адреси буде для таким: 95.95.95.X.