Як купити телефон в кредит.

Купівля товару в кредит вже давно не є чимось незвичайним або неординарним. Причини для кредит а можуть бути абсолютно різними, наприклад, поломка необхідної техніки в будинку. Як би там не було, але перш ніж намагатися взяти кредит , потрібно врахувати багато чинників, здатних підвищити відсоток схвалення з боку банку.
Вам знадобиться
  • -довідка ПДФО;
  • -копія трудової книжки;
  • -Паспорт;
  • -страховий пенсійне свідоцтво.
Інструкція
1
Виберіть банки, в яких ви хотіли б взяти кредит . Параметри вибору можуть бути абсолютно різними. Пам'ятайте, що загальна процентна ставка в багатьох банках однакова. Пошукайте банки, що пропонують в даний момент цікаві кредит ниє програми, що проходять в рамках акцій.
2
З'ясуйте вимоги банку до позичальника. Зверніть увагу на вік і наявність офіційного виду заробітку. Як випливає вивчіть пакет документів, необхідних банком при подачі заяви на отримання кредит а.
3
Якщо ви вирішили взяти в кредит саме стільниковий телефон, то врахуйте, що цей товар відноситься до категорії підвищеного ризику. Банки дуже неохоче схвалюють заяви на придбання телефон а в кредит . В цьому випадку вам слід підготуватися якнайкраще. Принесіть з собою не тільки паспорт і «другий документ», як цього вимагають багато банків. Захопіть довідку про наявність офіційного місця роботи та довідку про доходи за останні шість місяців.
4
Заповнюючи анкету, вкажіть якомога більше даних. Вкажіть номера телефон ов близьких родичів та адреси їхнього проживання. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні нерухомістю або транспортним засобом, неодмінно згадайте про це. Пам'ятайте про те, що банки відносяться лояльніше до людей з хорошою кредит ной історією і стабільним соціальним становищем.