Як додати локальний диск.

Наявність декількох розділів на жорсткому диску - звичайне явище комп'ютерної архітектури. Немає нічого дивного в тому, що багато хто воліє відокремлювати системні файли від особистої інформації. Та й врятувати необхідні дані в разі відмови системи набагато простіше, маючи в розпорядженні декілька розділів.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Для забезпечення правильного створення локального диска вам знадобиться спеціальна програма. Скачайте і встановіть собі на комп'ютер або ноутбук утиліту Paragon Partition Magic. При виборі версії програми врахуйте характеристики вашої операційної системи.
2
Після завершення процесу установки Partition Magic перезавантажте комп'ютер. Це необхідно зробити, щоб програма отримала повний доступ до локальних дисків. Запустіть утиліту в режимі досвідченого користувача.
3
Додати новий розділ можна тільки шляхом ділення вже існуючих. Тому заздалегідь підготуйте диск, від якого ви будете відокремлювати новий розділ до цього процесу. Врахуйте, що краще працювати з чистими дисками. Перенесіть всю важливу інформацію на інші носії і відформатуйте розділ.
4
Знайдіть пункт «Створення розділу», розташований у вкладці «Майстри». Виберіть диск, від якого потрібно відокремити область, вкажіть її майбутній розмір і формат. Закінчивши детальну настройку характеристик майбутнього розділу, натисніть «Застосувати». У який з'явився спливаючому вікні натисніть «Перезавантажити зараз».