Як вживати висівки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Використовуючи в їжу висівки , ви вносите в організм величезну кількість вітамінів, мікроелементів і клітковини, яка допомагає роботі кишечника і позбавляє від токсинів. Крім цього, клітковина, що міститься в висівках, знижує рівень холестерину в крові. Завдяки високому вмісту калію, магнію, вітамінів і мікроелементів, висівки допомагають при захворюванні на цукровий діабет, нормалізує цукор в крові та артеріальний тиск. Вживайте висівки в їжу і будьте здорові.
Вам знадобиться
    • Висівки.
Інструкція
1
Висівки - продукт досить дієтичний. Для тих, хто хоче схуднути і сидить на дієті, корисно буде вживати щодня по 3-4 столових ложки висівок, додавши їх в стакан кефіру або легкий салат. Такий легкий вечерю цілком наситить ваш шлунок і допоможе впоратися з відчуттям голоду. Тому висівки для тих, хто стежить за калорійністю їжі - справжня підмога. Вживати висівки протягом 3-4 тижнів.
2
Волокнисті харчові речовини, що містяться у висівках, надають дієвий ефект тільки при вбиранні в себе води. Тому вживати висівки потрібно з водою, інакше ефекту від їх прийому не буде ніякого. Починати прийом висівок рекомендовано з 1 чайної ложки для адаптації організму і збільшувати поступово обсяг до 4 столових ложок. Висівки потрібно запарити окропом і почекати 30 хвилин, поки вони разбухнут. Після цього воду злити і можна додавати висівки в сир, салати, фрукти. Обов'язково запивати водою.
3
Дітям можна включити в раціон висівки вже у віці двох років. Починати потрібно з 0,5 чайної ложки, збільшуючи обсяг споживання до двох чайних ложок. Попередньо запаривши висівки окропом, і додавши в сирок чи йогурт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=csekSOLi2W4
Зверніть увагу
Проте варто знати, що зайве вживання висівок дуже шкідливо для людей, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Непомірність у вживанні висівок може привести до загострення деяких захворювань. Прийом висівок може перешкоджати всмоктуванню уживаних ліків.