Як солити помідори. вертикальні жалюзі для балкона Як зробити.

Для соління підходять як червоні стиглі помідори , так і зелені, але в одну засолку складайте тільки помідори однакового дозрівання. В сільських умовах овочі солять в дерев'яних бочках або діжках, але у більшості городян такої можливості немає. Тому беріть широку емальовану каструлю і соліть помідори в ній.
Вам знадобиться
  • зелені або червоні помідори;
  • вода;
  • сіль;
  • листя чорної смородини та вишні;
  • естрагон;
  • кріп;
  • емальована каструля;
  • вантаж.
Інструкція
1
Поставте на вогонь велику каструлю з водою і чайник. Закип'ятіть їх. Каструлю поставте остигати в прохолодне місце.
2
Відберіть однакові по стиглості помідори . Вимийте їх і переберіть. Не шкодуючи, видаляйте помідоріни, якщо у них трохи подпорчен або пом'ятий бочок, такі овочі можуть зіпсувати вам весь засолення.
3
Ретельно вимийте емальовану каструлю. Ошпарьте її киплячою водою.
4
Викладіть в друшляк листя чорної смородини, зелені кропові гілочки, естрагон, вишневе листя. Полийте на них окропом із чайника. Поворошіть, щоб вони добре промити і стекли. Остудіть їх.
5
Викладіть на дно перший помідорний шар.
6
Перекладіть ряд помідорів листям смородини та вишні, додайте кріп і естрагон. На зелень помістіть другий помідорний ряд. Прослаівая овочі зеленню, заповніть всю каструлю. Періодично струшуйте ємність, щоб помідори щільніше вляглися. Залиште трохи вільного місця до верху, щоб розсіл НЕ вилився.
7
Приготуйте розсіл. Розчиніть сіль в охолодженої кип'яченої воді в каструлі. Використовуйте сіль крупного помелу, щоб у ній не було різних добавок. На п'ять літрів води беріть 250-300 г солі. Розмішуйте ложкою до дна, щоб сіль повністю розійшлася в рідини.
8
Залийте помідори розсолом так, щоб верхній ряд овочів повністю був занурений у рідину. Покладіть зверху велику плоску тарілку, а на неї помістіть легкий вантаж. Це може бути невеликий ошпарений камінь або банку на 0,5 літра з водою.
9
Поставте каструлю з солінням в прохолодне місце. Це може бути лоджія або місце біля балконних дверей. Помідори просоляться через 40 - 50 днів.