Як вставити особа в рамку. рамки потрібно ставити особа.

Для того щоб зробити шедевр з фотографії, не обов'язково бути майстром. В інтернеті є величезна кількість готових рамок для Photoshop практично на будь-який смак, включаючи тематичні: строгі і ділові, барвисті дитячі, для весільних фотографій і т.д. Використовуючи одну з них і витративши всього кілька хвилин, ви можете створити з фотографії просто цукерочку.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop 7 або вище.
Інструкція
1
Відкрийте спочатку вихідне зображення, а потім файл з рамкою. Для цього послідовно перетягніть їх іконки в робочу область Photoshop або відкрийте файли традиційно за допомогою меню («Файл» -> «Відкрити»).
2
Фотографія не вставиться в рамку автоматично. Замість цього обидва зображення відкриються в незалежних вікнах. Тому рамку потрібно перенести на зображення вручну. Для цього виділіть і скопіюйте її в буфер обміну. В меню «Виділення» натисніть «Все», потім перейдіть в меню «Редагування» і натисніть на пункт «Скопіювати» .Закройте вікно з рамкою - воно більше не знадобиться.
3
У вікні з фотографією зайдіть в меню «Редагування», знайдіть пункт «Вставити» і натисніть на нього. При цьому рамка з'явиться на полотні поверх початкової фотографії.
4
Як правило, фотографія виявиться менше рамки, оскільки шаблони рамок роблять у високому дозволі і великого розміру (з запасом). Тому рамку слід зробити менше. В меню «Редагування» натисніть «Вільна трансформація». Навколо рамки з'явиться обводка чорного кольору з керуючими маркерами. Якщо потягнути за один з них, зображення можна збільшити або зробити менше. Використовуючи керуючі маркери, зробіть так, щоб рамка цілком увійшла в кадр, натисніть «Введення». Щоб зберегти пропорції зображення під час трансформації, утримуйте клавішу «Shift».
5
Потім откадріруйте фотографію так, щоб особа добре вписувалося в рамку . Виберіть її в панелі шарів (F7). Потім перейдете в режим «Вільна трансформація» як в попередньому кроці і откадріруйте фотографію так як це необхідно. Натисніть «Введення».
6
Найчастіше полотно зображення буває більшого розміру, ніж це необхідно. Ображати все зайве. Для цього склейте шари (команда в меню «Шар»), виберіть інструмент «Рамка» (С) і з його допомогою виділіть тільки потрібну область. Частина зображення, яке не ввійде в « рамку », буде автоматично видалено.
7
Збережіть готовий результат. Тепер його можна надіслати електронною поштою друзям, встановити на робочий стіл або роздрукувати на фотознімках.
Корисна порада
Примітка: ніколи не намагайтеся збільшувати фотографію під розмір рамки. Фотографія при розтягуванні може сильно втратити в якості, і результат буде виглядати недостойно. Завжди зменшуйте рамку.