Як закачати музику в телефон. Як перекинути пісні з комп'ютера на телефон bluetooth.

На сьогоднішній день мобільний телефон вже не є просто засобом зв'язку, а являє собою ще й багатофункціональний пристрій. Щоб цей пристрій ще і радувало нас хорошою музикою, необхідно для початку закачати музику в телефон.
Вам знадобиться
  • Залежно від моделі телефону:
  • - USB-кабель
  • - Bluetooth
  • - інфрачервоний порт або інший засіб зв'язку
  • - пісні, які повинні бути завантажені в телефон
  • - телефон
Інструкція
1
Розглянемо самий часто використовуваний метод передачі пісень з комп'ютера на мобільний пристрій - передача за допомогою Bluetooth. Для цього вам необхідний Bluetooth-адаптер для вашого комп'ютера і наявність Bluetooth-модуля в вашому телефоне.Чтоби закачати музику в телефон, вам буде потрібно включити Bluetooth в телефоні і виконати пошук пристроїв з комп'ютера, безпосередньо через стандартний менеджер підключень.
2
Після того, як комп'ютер виявив ваш телефон, ви повинні відкрити його через стандартний менеджер файлів (через Мій комп'ютер). Після цього слід просто перетягнути мишею ті композиції, які хочете скопіювати з комп'ютера, в папку мобільного телефону. Заздалегідь потрібно переконатися, що ваш телефон підтримує формат файлів, які будуть скопійовані.
3
Якщо ваш телефон не підтримує той чи інший формат, ви повинні сконвертировать файли в формат, який підтримується вашим пристроєм (наприклад, з Flac в Mp3).
4
На цьому етапі вам залишається лише відкрити диспетчер файлів в вашому телефоні, знайти файли які були скопійовані, і насолоджуватися ними, або просто оновити фонотеку в плеєрі (якщо це підтримується).
5
На сьогоднішній день більшість пристроїв обладнано Bluetooth-модулем. Але може виявитися, що у вашому телефоні він відсутній. В такому випадку, щоб закачати музику в телефон, ви повинні завантажити ваші пісні на будь-який інтернет-хостинг, а потім завантажити їх з мобільного пристрою. Мінус даного методу полягає в тому, що це вимагає наявність підключеного інтернету, а також використання трафіку, який буде зменшувати кількість ваших грошей на рахунку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LjJ9HFqzIAw