Як зв'язати спіраль. спіраль гачком.

Практично будь-яке власноруч пов'язане виріб потребує прикрасі різними квіточками, бантиками, стрічками або спіральками . На шапочках чудово виглядають не тільки кисті і бубонці, а й спіральки, які вив'язують гачком в тон загальній колірній гамі вироби.
Вам знадобиться
  • Пряжа в тон основного виробу, гачок, бісер або намистинки.
Інструкція
1
Як зв'язати спіраль гачком, щоб її завитки були пружними і не розпадалися при будь-якому дотику або русі? Їх можна зв'язати різними по довжині, ширині і кольором. Цікаво виглядає пучок з спіральок у вигляді веселки, не менш оригінальний варіант - елемент декору в смужку. Також можна для виготовлення взяти пряжу, різну за фактурою, наприклад, гладке волокно, що переходить в процесі в'язки в нитки «Травка».
2
Перш ніж в'язати спіраль, виготовте спочатку зразок, який зажадає мінімум тимчасових витрат, проте в результаті буде точно відомо, з якої кількості повітряних петель необхідно пов'язати ланцюжок.
3
Щоб зв'язати спіраль гачком, зробіть ланцюжок з 30 повітряних петель і наступний ряд пров'яжіть стовпчиком без накиду. Тепер у кожну петлю пров'яжіть 3-4 стовпчики з накидом. Саме такий спосіб дасть рівномірне закручування завитків. Виміряйте довжину отриманого зразка і розрахуйте кількість повітряних петель для спіральки, призначеної для прикраси вироби.
4
Можна обмежитися виготовленням саме такого варіанту в'язання. Однак існують ще деякі способи прикраси самих завитків. Для цього їх можна обв'язати нитками іншого кольору або фактури. Дуже оригінально виглядають спіральки, обв'язані намистинами або бісером. Для цього візьміть і попередньо нанизати на нитку невеликі бусинки або бісер і в процесі обв'язування зовнішнього ряду простим стовпчиком їх рівномірно розподіляйте.
5
Отримані спіралі з'єднайте в пучок і пришити до основного виробу. На шапочці завитки красиво виглядають, як збоку, так і на потиличній частині. Додатково можна додати до них зв'язані гачком квіти.
В оздобленні різними квіточками, спіральками , стрічками або бантиками потребує практично кожне власноруч пов'язане виріб. На шапочках чудово виглядають не тільки бубенчики і кисті, а й спіральки, пов'язані гачком в тон колірної гамі вироби.
Вам знадобиться
  • Пряжа, гачок, бісер, бусинки
Інструкція
1
Як же пов'язати спіраль гачком так, щоб її завитки не розчинялися і були пружними при будь-якому русі або дотику? Зв'яжіть їх різними по ширині, довжині і кольору. Також цікаво виглядає у вигляді веселки пучок з спіральок. Не менш оригінальний варіант - це елемент декору в смужку. Ще для виготовлення візьміть пряжу, яка різна за фактурою, наприклад, гладке волокно, в процесі в'язки переходить в нитки «Травка».
2
Перед тим як почати в'язати спіраль, спочатку виготовте зразок, що вимагає мінімум тимчасових витрат, в результаті буде відомо, з якої кількості повітряних петель потрібно зв'язати ланцюжок.
3
З 30 повітряних петель зробіть ланцюжок для того, щоб зв'язати спіраль гачком. Пров'яжіть наступний ряд стовпчиком без накиду. У кожну петлю тепер пров'яжіть 3-4 стовпчики з накидом. Саме цей спосіб дасть рівномірне закручування завитків. Розрахуйте кількість повітряних петель і виміряйте довжину отриманого зразка для спіральки, яка призначена для прикраси вашого вироби.
4
Можете обмежитися виготовленням саме цього варіанту в'язання. Також існують і інші способи фарбування завитків. Для цього можете обв'язати їх нитками іншої фактури та кольору. Досить-таки оригінально виглядають спіральки, які обв'язані бісером або намистинами. Для цього візьміть і нанізьте на нитку невеликі прикраси у вигляді бісеру або намистинки. В процесі обв'язування зовнішнього ряду простим стовпчиком рівномірно розподіляйте їх.
5
З'єднайте отримані спіралі в пучок, а потім пришийте до основного виробу. Завитушки дуже красиво виглядають на шапочці як збоку, так і на потилиці. Можете додатково до них додати квіти, пов'язані гачком. Це додасть виробу не тільки неповторний стиль, але і так звану «родзинку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YZFmWiaQN3Q