Як спекти смачні пироги. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як спекти смачний пиріг? Багато молодих господині задаються таким питанням. Адже так приємно отримати похвалу улюбленого чоловіка, що її пиріжки такі ж смачні, як в дитинстві у бабусі. Історія випічки пирогів сягає в далеке минуле. У кожній кулінарній традиції є свої оригінальні рецепти.
Інструкція
1
Насправді, нічого складного в випічці ароматних пирогів немає. Хоча багато хто і боятися приступати до дріжджового тесту, досить знати декілька умов, завдяки яким тісто обов'язково вийде.
2
Найголовніше - натхнення. Без нього на кухні робити нічого. Кулінарія таке ж творче заняття як малювання, віршотворчість. Навіть якщо мало досвіду, не треба боятися експериментувати. Не вийшло одне блюдо, треба обов'язково спробувати приготувати іншого.
3
І друге головна умова - якісні продукти. Борошно має бути вищого сорту, з хорошим терміном придатності. Якщо він підходить до кінця, тісто може і не вийти. Клейковина втрачає свої властивості і тісто «пливе», що не замішується до потрібної консистенції. Випічки з такого борошна тверда і не смачна. Дуже важливо просівати борошно. Вона насичується киснем, і повітряні бульбашки роблять тісто м'яким, ніжним. Масло вершкове обов'язково виготовлене за ДСТУ, дешевий спред містить занадто багато рослинних жирів. Кефір, сметана, ряжанка теж повинні бути свіжими. Максимум два - три дня прострочення, інакше кислий смак зіпсує тісто.
4
Від якості дріжджів залежить підйом тіста - можна сипати їх ложками, а результату не отримати. Тим більше, якщо використовуються живі дріжджі. Вони мають приємно пахнути, не мати різкого кислого запаху, колір бежевий. З таких дріжджів обов'язково необхідно ставити опару: в стакан води або чашку наливається тепла вода, розмішується чайна ложка цукру (він необхідний для живлення дріжджів) і додається кількість дріжджів, вказане в рецепті. Ставиться ця суміш на 15-20 хвилин в тепле місце, без протягів. Коли з'явиться шапка з піни - опара готова.
5
Пироги бувають з різними начинками: м'ясний, овочевий, ягідної, сирною і фруктової. При приготуванні начинок теж є свої секрети. М'ясний і рибний фарш для начинки зазвичай обсмажують, і тільки потім додають капусту, картоплю, рис. Якщо цього не зробити, фарш може залишитися сирим. При використанні ягід для начинки: полуниці, вишні, малини необхідно додавати крохмаль. Він не дасть соку ягід витекти на деко, де сік може підгоріти.
6
І звичайно, пироги мати гарний зовнішній вигляд - рум'яна, блискуча скоринка викликає апетит. Щоб отримати красиву скориночку поверхню пирогів треба змастити збитим яйцем або жовтком. При випічці пісних пирогів, для змащення поверхні використовують міцну чайну заварку.
7
Дотримуючись цих нескладних правил, тісто обов'язково вийде, і вся родина буде насолоджуватися смачними, ароматними і найголовніше, домашніми пирогами.