Як зробити плакат до ювілею. стінгазета до ювілею 60 років чоловікові.

Імпровізація на ювілеї завжди приємна. Нескінченні тости, частування і танці не замінять душевну теплоту предмета, зробленого власними руками запрошеного гостя. Створити ефектний плакат для іменинника - завдання не з простих, тому перед початком роботи уважно прочитайте поради.
Інструкція
1
Матеріал. Визначтеся, який матеріал ви візьмете за основу. Це може бути картон, папір, тканину, метал або дерево. Звичайно, на шматочку дерев'яної дошки прикріплені написи і фото будуть виглядати оригінально, але тримати такий плакат в руках буде важкувато. Найчастіше для плакат ов використовують звичайний папір або картон. В якості картону можна взяти коробки з-під техніки, але краще купити у відділі канцелярії набір аркушів картону для праці та малювання (ціна близько 60 рублів). Візьміть кілька аркушів картону і скріпіть, щоб вийшов квадрат (2 зверху, 2 внизу). Форматом А4 зараз нікого не здивуєш, та й ювіляр, ймовірно, не побачить всі деталі задумки на маленькому підставі. Нехай плакат буде великим, привертати увагу і тим самим доставляти радість іменинникові.
2
Тема. Тепер подумайте, що ви хочете написати або намалювати ювіляру, або які хочете розмістити картинки з фотографіями. Покажіть винуватця торжества з іншого боку. Приділіть увагу тим сторонам і особливостям його характеру, про які мало хто здогадується. Наприклад, проиллюстрируйте його хобі. Для рибалок - знайдіть в інтернеті красиву картинку з уловом риби, приклейте її на плакат , а рибалки замініть на фігуру ювіляра, вирізану з фотографії. Візьміть яскраві фломастери або фарбу і напишіть поздоровлення у формі чотиривірші. Найчастіше на плакат ах не роблять багато позначок і картинок - це вже прерогатива стінгазети. Досить буде однієї-двох фото і великим шрифтом слоган-привітання для ювіляра.
3
Оформлення. З часом на папері та картоні фотографії тьмяніють, текст вигорає або стирається, загалом, плакат виходить з ладу. Для довічного зберігання цінного плакат а в первозданному вигляді ви можете його заламинировать або вставити в широку різьблену рамку зі склом. Такий фінальний акорд вашої творчості додасть значимість і ошатний вигляд.