Як зробити трояндочки з томатів.

Все завжди з нетерпінням чекають настання свят. Святкова вечеря або широке застілля - обов'язкова і невід'ємна частина кожного свята. Ось тоді в центрі уваги - святковий стіл. Кожна господиня, накриваючи на стіл, продумує і враховує безліч нюансів. Підбирає святкові частування, виходячи з події, продумує оформлення та прикраса страв.
Вам знадобиться
  • 1 помідор, зелень селери
Інструкція
1
Візьміть твердий помідор і зріжте шкірку тонким шаром у вигляді спіральки. Краще всього використовувати для цього маленький тонкий ніж. Якщо шар буде недостатньо тонким, то у вас не вийде акуратно загорнути спіральку, і трояндочка виглядатиме грубувато.
2
Починайте зрізати шкірку з верхівки помідора до екваторіальної лінії. У вас вийде вигнута дугою спіраль. Для того, щоб зручно загорнути трояндочку, обріжте стружку від помідора. Почніть нову стружку від того місця, де обрізали першу. Друга спіралька, навпаки, буде мати форму увігнуту.
3
Поверніть обидві спіральки, спочатку одну, потім продовжите загортати, приставивши другу спіраль. Розправте їх, імітую пелюстки троянди.
4
Покладіть листочок селери близько трояндочки , він буде замість листка троянди.
5
З твердого помідора можна також вирізати кошичок. Від верхівки помідора проведіть до його середини два паралельних розрізу так, щоб вийшла смуга шириною 4-5 мм. Це буде ручкою у нашої оригінальної кошики. Потім уздовж горизонтально розріжте помідор з обох сторін точно посередині, не зачіпаючи підстави ручки кошички. Зніміть верхні частини помідора по обидві сторони від ручки і вийміть м'якоть помідора. Потім гострим ножем сформуйте зубчики по краю. Таку корзинку можна наповнити будь-яким салатом, фаршем зеленню.