Як полагодити рулетку. Як відремонтувати рулетку Одрекс.

У роботі з вимірювальною рулеткою багато хто не раз стикалися з такою ситуацією, коли металева стрічка «відмовлялася» змотуватися у зворотний спіраль. Якщо ви вперше зіткнулися з такою проблемою, не поспішайте викидати рулетку - її ще можливо полагодити.
Вам знадобиться
  • Рулетка, викрутка.
Інструкція
1
Зручність виміру рулеткою полягає в тому, що ви завжди можете оперативно зняти заміри з будь-яких предметів. Проте з часом оперативність кудись зникає, стрічка перестає самостійно згортатися в спіраль і вам доводиться змотувати її вручну. Це не особливо клопітно, якщо змотувати потрібно 0,5-1 метр. Проблема проявляє себе тоді, коли стрічка буде випущена на всю довжину. Якщо ви не бажаєте возитися з лагодженням рулетки, ви можете її викинути і придбати нову Але, навіщо зайві витрати, коли за кілька хвилин ви можете повернути інструменту колишню новизну?
2
Для початку вам потрібно розібрати рулетку . Бічні сторони вимірювального інструмента можуть триматися на одному або на чотирьох винтиках. Вам необхідно відкрутити дані гвинтики, після чого зняти одну їх сторін. Усередині рулетки, в самому її центрі, ви побачите додаткову металеву спіраль, яка напевно буде зірвана. Вам потрібно перекрутити її заново.
3
Щоб перекрутити спіраль, витягніть стрічку на всю довжину, після чого зніміть її (так вам буде простіше накрутити спіраль заново). Після того як ви відстебне стрічку, поправте положення спіралі так, щоб її поверхня була ідеально рівною (без перепадів) і перекрутити її. Приєднаєте вимірювальну стрічку назад і обертайте спіраль доти, поки вся стрічка не буде зібрана в клубок. Слідкуйте за тим, щоб між шарами стрічки не залишалося пилу (часто лагодження рулетки доводиться виконувати в умовах ремонту). Після того як стрічка буде зібрана, накиньте раніше зняту сторону рулетки і закрутіть гвинтики назад. Тепер інструмент працюватиме так, немов ви тільки що принесли його з магазину.