Як відновити незбережений файл. брешемо photoshop - чи можна встановити фаил.

Нерідко при роботі в Microsoft Office користувачі з якихось причин забувають або не встигають зберегти файл , над яким вони тільки що працювали, і інформація втрачається при закритті незбереженого документа. Якщо ви не зберегли файл і закрили програму, це не означає, що вся ваша робота виявилася загубленою - незбережений в Microsoft Office файл можна відновити.
Інструкція
1
Для відновлення документів Office передбачає відповідну функцію, що дозволяє відновити файл з резервного збереження, яке регулярно запускається через деякі проміжки часу під час роботи з файл ом. Відповідно, ви можете запустити останню з автоматично збережених версій вашого документа.
2
Дана функція буде доступною, якщо у вашій програмі буде встановлений параметр «Автозбереження кожні ... хвилин». Також вам потрібно увімкнути параметр в налаштуваннях «Зберігати останню автоматичне збереження версію, якщо файл був закритий без збереження».
3
Підключіть ці функції і потім, якщо ви випадково закриєте файл без збереження, ви легко зможете відновити останню з його версій, запомненних програмою.
4
Відкрийте додаток Microsoft Office, в якому ви не встигли зберегти попередній файл (наприклад, Word або Excel), а потім відкрийте меню «Файл» і виберіть опцію «Останні файл и ». Потім зі списку виберіть опцію «Відновити незбережені документи» або «Відновити незбережені книги».
5
В Power Point програма запропонує вам відновити незбережені презентації. Відкриється нове вікно, в якому ви побачите автоматично збережені чернетки. Виберіть підходящий файл і відкрийте його, а потім виберіть в меню опцію "Зберегти як".
6
Крім того, відновити файл можна, вибравши в меню «Файл» опцію «Відомості», а потім «Управління версіями». У вікні, клікніть на кнопку відновлення незбережених документів.