Як зарядити акумуляторні батарейки. зарядка для акумуляторних батарейок.

Все батарейки поділяються на два типи. Первинні - використовуються один раз, а потім приходять в непридатність. Вторинні - заряджаються і використовуються знову. Розрізняють чотири види акумуляторних (вторинних) батарейок в залежності від хімічного реагенту, що входить до складу: 1) нікель-металлогидрідниє - «NiMH»; 2) нікель-кадмієві - «NiCd»; 3) літій-іонні - «Li Ion»; 4) герметизовані свинцево-кислотні - «SLA». Щоб зарядити акумуляторні батареї, дотримуйтесь простих правил.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій
Інструкція
1
Придбайте зарядний пристрій такого типу, який підійде до ваших акумуляторним батареям. Наприклад, якщо у вас батарейки типу NiMH AA c мілліамперной характеристикою (мАч) - 2650, тобто досить потужні, вам потрібно зарядний пристрій для акумуляторних батарей типу NiMH з високою швидкістю заряду. В іншому випадку акумуляторні батареї будуть заряджатися занадто довго.
2
Почніть відлік часу. Заряджайте батарейки певну кількість годин, вказане в інструкції до зарядного пристрою. Час зарядки залежить від ємності ваших акумуляторів. Зверніть увагу на те, що більшість сучасних зарядних пристроїв має індикатор зарядки - вам не доведеться розраховувати час. Також не варто побоюватися виникнення «ефекту пам'яті» (втрата ємності батарейки в результаті нової зарядки при неповністю истраченное колишньому заряді) - сучасні акумулятори захищені від нього. Єдине, що може негативно позначитися на ємності акумуляторних батарей - зарядка протягом дуже тривалого часу (кілька тижнів, місяців).