Як влаштувати кухню.

Кухня в будь-якій квартирі - це головне місце для її жителів і в першу чергу, для господині. Слід відразу подбати про її устрій, щоб у ній було зручно і комфортно готувати і приймати їжу, тобто правильно організувати робочий простір.
Інструкція
1
Спочатку сплануйте «робочий трикутник», в який входять обробний стіл, мийка, плита, холодильник, а потім свій план здійсните. Обробний стіл з мийкою встановіть в центрі робочої зони, а праворуч і ліворуч, відповідно, встановіть холодильник і плиту.
2
Якщо кухня має велику площу, то відстань від миття до холодильника і плити встановлюйте не менше 50 сантиметрів. Якщо ж ви маєте маленьку кухоньку і відчуваєте дефіцит площі, то можете зменшити цю відстань до 30 сантиметрів. Над плитою встановіть витяжку (якщо місця дуже мало, то можете обійтися і без неї).
3
Так як в сучасних кухнях, як правило, ми ще й приймаємо їжу, то вам слід поставити для прийому їжі стіл зі стільцями або табуретами.
4
Повісьте полки або встановіть шафа для зберігання посуду та іншої кухонного начиння. Цього буде достатньо для мінімального пристрої кухонного простору (якщо розмір кухні дуже малий).
5
При більшій площі кухні і бажанні автоматизувати процес миття посуду встановіть хорошу посудомийну машину. А для полегшення процесу приготування їжі на кухні просто необхідно мати різні аксесуари, аксесуари і прилади даної спрямованості. Правильно влаштована кухня повинна приносити господарям задоволення від присутності в ній.