Як встановити на ВАЗ дискові гальма.

Консерватизм російського автопрому, наполегливо встановлює на автомобілі задні дискові гальма , не знаходить схвалення у багатьох автолюбителів, що бажають володіти машиною, у якої всі механізми гальм були б дисковими.
Вам знадобиться
  • - комплект для переобладнання гальм,
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Під час пересування по дорогах нерідко можна спостерігати картину, коли в момент екстреного гальмування у нашого автомобіля передні колеса зриваються на юз, а задні ще й не починали гальмувати.
2
Наведений приклад найбільш яскраво демонструє неефективність системи гальм, які хоча б частково обладнані гальмівними механізмами барабанного типу. На першому місці у будь-якого автомобіліста завжди була, і залишається понині - безпека під час водіння. А дані параметри залежать в основному від надійності системи рульового управління та ефективності гальм.
3
Варіантів тюнінга системи гальм існує безліч. Досить відвідати тематичні форуми в інтернеті і рішень по модернізації гальм знайдеться дуже багато. Починаючи з екзотичного переоснащення зазначеної системи імпортним обладнанням, і закінчуючи заміною встановлених деталей запчастинами вітчизняного виробництва.
4
До речі, на користь останнього рішення висловлюється більшість професіоналів гальмівного тюнінгу. Вони настійно рекомендують здійснювати переобладнання системи гальм, застосовуючи комплекти російського виробництва, тому що даний тюнінг виконаються без будь-яких складних технічних змін конструкції автомобіля.
5
Під час модернізації гальм передні механізми без ускладнень замінюються дисками збільшеного діаметру, а задні, барабанного типу - демонтуються, і замість них встановлюються дискові механізми. Вдобавок, подібна реконструкція виключає переробку гідроприводу гальм і стояночного гальма , що є досить суттєвим доводом на користь даного вибору рішення з тюнінгу гальмівної системи.
6
На закінчення необхідно нагадати, якщо пощастить і вийти придбати сертифікований комплект по установці дискових гальмівних механізмів, то це позбавить власника від непотрібних пояснень з інспекторами дорожнього руху.