Як прискорити загоєння ран. швидко загоїти глибоку рану.

Будь-яка людина чимало раз за своє життя отримував садна, подряпини або рани . Особливо схильні отриманню подряпин і саден маленькі діти. Це ціла проблема, так як ранка не тільки заподіює біль, але і заважає. Так як же можна прискорити загоєння ран?
Вам знадобиться
  • Бинт, антисептичні препарати, кип'ячена вода.
Інструкція
1
Ще в древньому Китаї люди стали замислюватися про те, як прискорити процес загоєння. Тоді це питання було особливо актуальним, так як воїну, який отримав рану в бою, було необхідно якнайшвидше повернутися в стрій. В Китаї спосіб загоєння був не зовсім звичайний - отриману рану давали зализувати собакам. Багато ставилися до такого способу з гидливістю, однак, виявляється, що в слині собак знаходяться потужні речовини, що мають антисептичні властивості. Також можна згадати, що на Русі до ранки прикладали павутину. Справа в тому, що вона цілком складається з білка, який дозволяє порушеним тканинам швидко заповнити втрати.
2
А ще до синців можна прикласти лист подорожника. Це значно прискорить процес загоєння. Більшість людей досі вважають за краще використовувати для власного лікування старовинні рецепти. Однак не варто забувати про сучасні способи. Перш за все необхідно врахувати тип рани . Якщо рана глибока, то, зрозуміло, необхідно звернутися в лікарню, так як така рана не загоїться швидко, якщо її не зашити. Лікар обробить антисептиком шов і пропише вам ліки.
3
Якщо ви отримали невеличку подряпину або ранку, то можна обійтися без звернення до медиків. Промийте ранку теплою кип'яченою водою. Ні в якому разі не промивайте водою з водойми, так як у такій воді можуть бути присутніми бактерії, які дуже небезпечні для організму. Після цього обробіть ранку зеленкою або йодом. Якщо це невелика подряпина, то акуратно намажте її йодом. Якщо рана значна, то намагайтеся не потрапити в неї йодом або зеленкою, так як вони можуть спалити незахищену тканину і збільшити термін загоєння рани . Неглибоку рану зовсім необов'язково бинтувати. Пам'ятайте, чим більше ранка отримує кисню, тим швидше буде процес загоєння.
Корисна порада
Після обробки ранки зверніться до лікарні, щоб вам зробили укол від правця, так як в ранку могли потрапити бактерії.