Як вибрати вершкове масло.

Вершкове масло - традиційний продукт на наших столах. Масло цінно, якщо воно натурально, без добавок, ароматизаторів та рослинних жирів. На жаль, справжнє вершкове масло велика рідкість в магазинах. А адже воно корисно не тільки здоровим людям, але і хворим. 15-20 грам вершкового масла забезпечить нашому організму третину добової дози вітаміну А. Крім того, в олії містяться вітаміни Е, D і К, незамінні для зору і зростання кісток, здорового стану шкіри і волосся. Як визначити справжнє вершкове масло ? І як вибирати його в магазині?
Інструкція
1
На упаковці завжди вказується сорт масла: «Вершкове», «Аматорське» або «Селянське». Традиційне вершкове масло має жирність від 82,5%, «Аматорське» - від 78%, «Селянське» - 72,5%. Якщо вказана жирність нижче 70% - перед вами спред.
2
До складу справжнього вершкового масла не повинні входити рослинні жири. Якісний продукт складається тільки з натуральних вершків і незбираного молока. Присутність пальмової, арахісової, кокосового масла або так званого «замінника молочних жирів» має супроводжуватися написом «Маргарин» на упаковці.
3
Масло з натуральних вершків в зимову пору року має білий колір. А ось літнє вершкове масло відрізняється приємним жовтим відтінком, який змінюється завдяки включенню в літній раціон корів свіжої трави. Жовтий колір маслу в зимовий час надають лише штучні барвники.
4
Охолоджене вершкове масло має бути пластичним і легко намазувати на бутерброд. Масло кришиться і розсипається? Значить, рецептура продукту була істотно змінена.
5
Спробуйте визначити якість масла по запаху. Не один штучний ароматизатор повною мірою не відтворить запах справжнього вершкового масла. Натуральне масло має чисте, без сторонніх домішок, ледь вловимим вершковим запахом. Якщо запах відчувається через упаковку, можна припустити, що в пачці ароматизована підробка.
6
Вибираючи масло врізався, вивчіть зріз продукту. Справжнє вершкове масло за структурою щільне, сухе, злегка блискуче. Можливо виступ рідкісних крапель вологи.
7
Нерідко інформацію про наявність рослинних жирів «ховають» за допомогою дрібного шрифту. Якщо прочитати склад продукту не можна, краще відмовитися від його покупки. Додавання приставок «екстра», «особливе», «традиційне», «старорусское» до назви масла, швидше за все, вкаже на комбінований продукт, виготовлений за ТУ, а не по ГОСТу.
8
Вибираючи легке або бутербродне масло , вивчіть склад. Якщо в складі продукту більше 50% молока, то він повинен називатися молочно-рослинною сумішшю, якщо менше 50%, то рослинно-молочною сумішшю.
Зверніть увагу
Жирність «Селянського» масла повинна бути 72,5%. Це масло виготовляється виключно з натуральних вершків і не містить ні рослинних добавок, ні консервантів. На смак воно солоновато, як справжнє сільське масло. Щоб ввести в оману споживача, виробники злегка змінюють назву масла: «Селянське» стає «Крестьянка» чи «крестьяночку». Склад цієї олії може містити добавки.
Корисна порада
Справжнє «Вологодське масло» здавна вважається кращим маслом в Росії. Перед вами масло з Вологди, якщо воно відповідає наступним параметрам: термін зберігання не більше 1 місяця (після місяця зберігання продукт повинен реалізовуватися як «масло вершкове, несолоне»), жирність 82,5%, відсутні ділення на сорти, без додавання кухонної солі. Найменування «Вологодське масло» може застосовуватися тільки до продукту, виготовленому на підприємствах, що знаходяться тільки на території Вологодської області. Все інше «Вологодське масло» вважається контрафактним.