Як включити режим очікування.

Іноді в роботі з комп'ютером потрібно, щоб він досить тривалий час перебував у включеному стані, але при цьому комп'ютер може перебувати в пасивному режимі . Для того щоб не витрачати зайву електроенергію та зменшити енергоспоживання комп'ютера, знизивши потужність роботи процесора, ви можете запустити режим очікування або сплячий режим комп'ютера. В Windows Me або в Windows XP зробити це можна в будь-який момент.
Інструкція
1
Для початку відкрийте настройки екрану і перевірте, чи має комп'ютер підтримку режиму очікування, налаштуйте параметри енергоспоживання при простої. Як в звичайному настільному, так і в портативному комп'ютері, перевести його в сплячий режим можна, клікнувши меню «Пуск», а потім натиснувши на кнопку «Завершення роботи». Відкриється вікно, в якому з усіх що з'явилися кнопок вам потрібно вибрати кнопку «Сплячий режим». Натисніть ОК, щоб комп'ютер перейшов у режим очікування.
2
При необхідності зробіть додаткові настройки, якщо ви хочете, щоб комп'ютер йшов в режим очікування при натисканні вами кнопки живлення. Для цього відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
3
Відкрийте розділ «Електроживлення» і у властивостях у вікні, виберіть вкладку «Додатково». Налаштуйте властивості так, щоб при едіноразовом натисканні кнопки живлення комп'ютера він переходив в сплячий режим. Натисніть «Застосувати», а потім Оk. Натисніть кнопку живлення, щоб переконатися, що зміни вступили в силу.
4
Якщо ви користуєтеся ноутбуком, перехід в сплячий режим стане для вас ще простіше - у більшості ноутбуків даний режим запускається при опусканні кришки включеного комп'ютера. Якщо ваш комп'ютер не має таких налаштувань, відкрийте меню «Пуск», зайдіть в панель управління і знову зайдіть у розділ «Електроживлення».
5
Відкрийте властивості, виберіть вкладку «Додатково» і встановіть у вікні потрібні параметри - при закритті кришки ноутбук повинен переходити в сплячий режим. Натисніть Ок.
Режим очікування Windows призначений для економії енергії в разі, якщо користувач якийсь час не працює за комп'ютером. Від звичайного вимикання режим очікування відрізняється тим, що зберігаються всі запущені програми в тому стані, в якому вони були на момент включення режиму. Після виходу з нього можна просто продовжувати роботу. Але іноді режим очікування доводиться відключати, наприклад, при виконанні тривалих операцій без участі користувача.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Управління настройками сплячого режиму виробляється в меню «Управління електроживленням» в «Панелі управління». Для того, щоб відкрити це меню, натисніть кнопку «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління» (в Windows XP він знаходиться у вкладці «Налаштування»). Наведіть на нього курсор і натисніть ліву клавішу миші або клавішу Enter на клавіатурі.
2
В «Панелі управління» виберіть пункт «Електроживлення». В Windows 7 він знаходиться в категорії «Система і безпека».
3
В меню електроживлення знайдіть пункт "Налаштування переходу в сплячий режим» і увімкніть її. У вікні, з'явиться два рядки. Верхня називається «Відключення дисплея», а нижня - «Сплячий режим». В цих рядках вибирається час бездіяльності системи, через яке активується відповідний режим. Для відключення режиму клікніть по рядку лівою клавішею миші і в списку, що випав виберіть варіант «Ніколи». Після цього комп'ютер перестане автоматично переходити в режим очікування.
4
В деяких випадках потрібно додатково змінити дії, які виконуються при натисканні на кнопку відключення живлення, особливо це стосується ноутбуків. Для цього виберіть пункт «Управління кнопками харчування» і в рядку вибору дії вкажіть «Вимкнення» замість «Сну».