Як записати звук з мікрофону. Як зробити щоб записувався голос з мікрофона і музика з навушників.

Кожному користувачеві комп'ютера хоч раз приходила в голову думка про запис свого голосу. Хтось приймає рішення про заняття співом і розвитком свого вокалу, хтось хоче почути свій голос з боку, як він звучить. У кожному разі це завдання можна вирішити різними способами.
Вам знадобиться
  • Мікрофон, комп'ютер (ноутбук) і програмне забезпечення.
Інструкція
1
Розглянемо кілька способів аудіозаписи. При наявності ноутбука скористайтеся вбудованим мікрофоном. Якщо його немає, то скористайтеся мікрофоном, які зараз стали доступні у продажу. Вибір мікрофона залежить від потреби в ньому, тобто від того, що ви хочете почути на аудіозаписи. Для порівняння свого голосу в "реальності" цілком підійде недорогий мікрофон. Якщо ми хочемо вчитися тренувати свій вокал, то нам буде потрібно мікрофон вищої ціни (мікрофони відомих торгових марок) .Якщо немає під рукою необхідного програмного забезпечення для запису з мікрофона, цілком підійде вбудована в оболонку Windows програма "Звукозапис". У неї є обмеження в "функціоналі" - не більше 60 секунд запису, які починаючому вокалісту не зможуть подойті.Запуск цієї програми здійснюється через меню "Пуск" - "Стандартні" - "Звукозапис". Підключаємо мікрофон і натискаємо кнопку "Запис (Rec)". Після закінчення запису голосу, натискаємо кнопку "Стоп" і прослухуємо те, що у нас вийшло.
2
Для початківця вокаліста і не тільки, відмінно підійде програма Sound Forge. Починаючи з версії 6.0 в її можливості входить не тільки запис великої кількості хвилин голоси на мікрофон, а й глибока обробка, включаючи популярні ефекти обробки аудіозвук, наприклад, "роби", "хорус", поділ по каналах і т.д.Для запуску програми вам необхідно перейти в меню "Пуск" - "Програми" - "Sonic Fondry" - "Sound Forge". У вікні, на робочій панелі знайдіть кнопку, на якій зображений червоний кружок. Натисніть її і перед вами відкривається вікно записи з мікрофона. Тут можна задати деякі параметри, а також в режимі реальності перевірити працездатність мікрофона. Праворуч ви побачите 2 вертикально розташовані шкали (стерео) .Натисніть на кнопку запису, промовте що-небудь і натисніть стоп. Вікно записи закриється, на зміну закривши вікна, відкриється нове вікно. В цьому вікні ви побачите записану вами звукову доріжку. Тут ви зможете її відредагувати, при бажанні вирівняти по гучності і зберегти.
3
Скористайтеся найдоступнішим способом. Більшість аудіоплеєрів, за допомогою яких ви прослухуємо музику, підтримує, хай і мало-мальськи, запис з мікрофона.Еще один варіант - зробити запис на побутовий диктофон або аудіоплеєр з можливістю запису. Цей запис можна перекинути на комп'ютер, за допомогою програми Sound Forge, в режимі запису голосу.
Зверніть увагу
Микширование і Поділ звуку. Для запису з мікрофона відкрийте програму Audacity. Переконайтеся, що мікрофон підключений до відповідного роз'єму звукової карти. Бажано (а для нових мікрофонів конденсаторного типу - обов'язково) щоб мікрофон був підключений через мікшер.
Корисна порада
Безкоштовна програма для запису звуку SVRecorder дозволяє записувати звук з мікрофону. Це може бути Ваша мова, може бути музика, яка звучить через динаміки, і записується мікрофоном, можуть бути інші звуки. Крім того, запис робиться відразу на комп'ютері у форматі MP3, так що перекладати її спеціально з інших форматів не потрібно. Тому. якщо Вам потрібно просто записати звук з мікрофону - краще програму, ніж SVRecorder, знайти важко.