Як вирізати субтитри.

Далеко не завжди фільми або мультфільми мають повноцінний голосовий дубляж, і багато людей вважають за краще дивитися кіно, слухаючи оригінальну звукову доріжку з промовою справжніх акторів, а переклад реплік акторів воліють бачити в субтитрах. Найчастіше субтитри є окремим файлом, який можна запустити разом з відеозаписом, а потім відключити, але іноді субтитри виявляються вбудованими в відео. Такі субтитри прибрати складніше.
Інструкція
1
Найпростіше обрізати субтитри в програмі Virtual Dub. Даний спосіб негативно позначиться на якості вашого відеофайлу, але з його допомогою можна видалити субтитри з відео максимально швидко. Запустіть Virtual Dub, і в програмі відкрийте потрібний відео-файл у форматі AVI.
2
Відкрийте меню Video і потім розділ Filters. Клікніть на кнопку Add і виберіть опцію Null Transform. Знову відкрийте меню фільтрів і виберіть щойно доданий фільтр, після чого клікніть на кнопку Cropping. Ображати субтитри , відкадрувати ту область відео, яка повинна залишитися видимою. Збережіть відео-файл, обрізавши нижню частину з субтитрами.
3
Крім того, ви можете вирізати субтитри з відео-файлу вибірково, використовуючи як Virtual Dub, так і Adobe Premiere. Потрібну частину картинки, на якій є субтитри , виділіть і застосуєте до неї фільтр, вирізаючи однакову кількість пікселів по вертикалі і по горизонталі, встановивши в налаштуваннях фільтра вручну кількість пікселів або відсотків для обрізки.
4
Більш якісно усунути субтитри з картинки можна, використовуючи фільтр LogoAway в Virtual Dub. Скачайте фільтр з інтернету і встановіть його в програму. Відкрийте в програмі відео з субтитрами, після чого запустіть фільтр LogoAway, завантажений в список фільтрів програми.
5
Клацніть на опцію Solid Fill і на Show Preview. Відрегулюйте розміри Border Size і налаштуйте параметр XY Blur. Закрийте субтитри полем підходящого розміру і застосуєте фільтр. Закриті фільтром субтитри зникнуть, даючи мінімальне спотворення картинки відео.