Як повернути систему на день назад. Як за допомогою tyneup повернути комп'ютер на день назад.

Зростаючі випадки погроз безпеки комп'ютерам з боку зовнішніх проникнень змушує користувачів використовувати всі можливі способи захисту. Одним з таких способів є повернення системи на день тому. Для цього достатньо регулярно створювати точки відновлення - «знімки» стану системи зараз. За ним в будь-який час при виниклої небезпеки можна повернути систему назад і уникнути її повної перевстановлення. Відкат системи відновлює пошкоджені настройки реєстру, системних файлів, служб, сервісів та інших програм. При цьому всі параметри ОС замінюються раніше збереженими даними з «знімка» системи. Провести повернення системи можна засобами самої ОС Windows.
Інструкція
1
Відкрийте меню кнопки «Пуск» і виберіть там пункти "Всі програми" -> "Стандартні" -> "Службові" -> "Відновлення системи". На екрані з'явиться діалогове вікно роботи з відновленням системи або для створення нових точок-знімків.
2
Для виконання подібних операцій потрібні права адміністратора системи. Тому якщо ви працюєте під обліковим записом, яка не має адміністративних прав, у вас буде запитано пароль адміністратора. Перед твором дій по відновленню системи введіть пароль в з'явилося віконце введення і натисніть кнопку «Ок».
3
Виберіть у вікні відновлення радіо-елемент «Відновлення системи». Повернення системи можна провести, тільки якщо раніше користувачем були створені точки відновлення. Внизу вікна натисніть кнопку «Далі».
4
Майстер відновлення виведе на екран список всіх існуючих точок повернення. Виберіть необхідну вам точку з даного списку, відповідну попереднього дня роботи. Знову натисніть кнопку «Далі».
5
У наступному вікні майстра перевірте правильності вибору точки і запустіть процес повернення системи, якшо ще раз по кнопці "Далі".
6
Система справить відновлення всіх своїх параметрів відповідно до записаними днем раніше даними. Потім комп'ютер буде автоматично перезавантажений. Після перезавантаження на екран виведеться вікно з інформацією про успішність відновлення. Натисніть у вікні кнопку «Ок» і продовжите роботу в оновленій ОС.
Зверніть увагу
Можна повернути систему на попередній стан, якщо створювалися контрольні точки восстановленія.Пуск -> Панель управління -> Проізводітнльность і обслуговування -> Відновлення системи (зліва в меню), далі вибираєте дату, на яку имееется точка відновлення і прямуєте з'являтимуться вказівкам.
Корисна порада
Вибираєте бажану точку відновлення, якщо в цей день в систему було внесено кілька змін, то можна вибрати потрібну подію (час зміни цього дня). Тиснете "Далі" Чи підтверджуєте своє бажання відкату системи до цієї збереженої точці, натисканням кнопки "ОК". Спостерігаєте процес відновлення збережених системою налаштувань.