Як добудувати другий поверх. дача добудовуємо 2 поверх.

Досить багато людей займається будівництвом двох поверхових будинків. Зведення другого поверху повинно виконуватися відповідно до всіх норм і правил. До того ж при будівництві другого поверху повинно бути прораховано все до дрібниць. До цієї справи потрібно поставитися відповідально.
Інструкція
1
Перед тим як починати будівництво другого поверху, займіться установкою лаг перекриття другого поверху на верхню обв'язку першого. Робиться це для того, щоб по перекриттю можна було пересуватися без проблем. Туди кладуться дошки. У підсумку виходить тимчасовий підлогу.
2
Після того як тимчасовий підлога готова, виконайте установку зовнішніх стін. Проведіть установку бічних стін, тобто тих, на які спиратимуться крокви. Стіни фронтону зводяться трохи пізніше, після того як будуть встановлені крокви. При необхідності підніміть бічні стіни на певну висоту. Так як стійки прикріплюються до лагам перекриття, довжина стійок для стін другого поверху буде збільшена на ширину лаг.
3
Для зведення другого поверху можна використовувати дошки перетином 150х50 міліметрів. На стійки бічних стін виробляєте установку верхньої обв'язки (її також називають подвійний). Вона і буде мауерлатом.
4
Далі зберіть середню несучу стіну. Дана стіна буде найвищою в будинку. Висота її становитиме близько 5 метрів, а йде вона від підлоги другого поверху і до коника даху. Коник даху спирається на верхню частину цієї стіни. Висота стіни визначається за кутом нахилу самого даху. Стіна також збирається зі стійок, а кожна стійка фіксується тимчасовими укосинами.
5
Для підняття і закріплення зверху стіни дошки верхньої обв'язки прибийте до стійок горизонтально дошки. У підсумку вийде щось схоже на сходи. Дошки обв'язки потрібно піднімати удвох. Ви піднімаєте по цих сходах, а ваш напарник - по приставленої складаний шестиметрової сходах. Після того як установка подвійний верхньої обв'язки буде завершена, можна вважати, що середня стіна готова.
25 серпня 2012 року в Москві почали курсувати двоповерхові автобуси (даблдекери): уже запущено 3, незабаром з'явиться ще 2. Унікальні сіті-тури для москвичів і гостей столиці стали можливими завдяки проекту російського партнера фірми City Sightseeing (Іспанія і Великобританія). Комітет з туризму і готельного господарства підтримав ініціативу туроператора, і до кінця 2012 року новому транспорту призначений тестовий період.
даблдекери зазвичай вважають своєрідним символом Лондона - вулицями англійської столиці вони ходять вже більше півстоліття. Все більше двоповерхових автобусів з'являється і в інших європейських країнах. Оригінальний транспорт бачили московські вулиці ще в 60-х: 2 моделі з Німеччини (Do56 і DoS6) курсували по звичайному міському маршруту №111, від площі Свердлова до Московського державного університету. Вони їздили по широким презентабельним вулицями, пов'язуючи знакові об'єкти головного російського міста (знаменитий вуз імені М.В. Ломоносова і Московський Кремль). Надалі даблдекери були направлені по іншому рейсу, до аеропорту «Внуково». Незвичайний транспорт був зношений і утилізований в 1964 году.Турістіческіе даблдекери знову з'явилися в столиці, однак тепер вони технічно вдосконалені і спеціально переобладнані в Берліні. Перша партія екскурсійних автобусів для Москви має марку MAN Wagon Union, надзвичайно популярну в більшості держав Північної Європи і Німеччини. На урочистому відкритті нового туристичного проекту Голова Комітету з туризму і готельного господарства Сергій Шпилько зауважив: «Москва є останньою столицею Європи, де з'явився сучасний сервіс екскурсій на транспорті компанії City Sightseen». Даблдекери MAN Wagon Union відрізняються зрушується дахом і вікнами на другому поверсі. Двоповерхові автобуси оснащуються аудіосистемою, яка дозволяє супроводжувати сіті-тури на восьми мовах. У прес-релізі Комітету з туризму і готельного господарства Москви повідомляється, що MAN Wagon Union будуть адаптовані до кліматичних умов середньої смуги: взимку адміністрація планує випускати в рейси закритий транспорт з подвійним склінням. Новий московський маршрут «Сіті-тур» протяжністю в десяток кілометрів відкривається кожен будній день о 10:00 і працює до 18:00; на вихідних продовжується до 19:00. Екскурсія починається з Болотної площі і проходить в межах Садового кільця протягом години. Існують і вечірні оглядові тури з 19:30 до 22.00. Московська програма «Сіті-тур» працює за так званою системою Hop on-Hop off: пасажири мають право вийти на будь-якій зупинці, потім сісти на наступний даблдекер без квитка. Автобуси ходять один за одним з інтервалом в 20 хвилин. Вартість дорослого квитка на рейс становить 600 р., Дитячого - 400 р. Школярам і студентам пропонується ознайомитися з визначними пам'ятками російської столиці всього за 300 р. Квиток дійсний протягом доби, незалежно від кількості заходів і виходів пасажира в двоповерховий автобус. Ветерани Великої Вітчизняної війни, а також інваліди та малюки до трьох років зможуть прокотитися в двоповерховому яскравому транспорті абсолютно безкоштовно.