Як відновити свічки.

Автомобільні свічки запалювання, що втратили свої функціональні властивості в процесі експлуатації, втрачають здатність до утворення повноцінного іскрового розряду на своїх контактах, що призводить до перебоїв в роботі двигуна. Такі свічки потрібно відновлювати, благо це неважко.
Вам знадобиться
  • присадка в паливо - 1 флакон.
Інструкція
1
Згідно з рекомендаціями виробників, несправні свічки потрібно беззастережно замінити, але виявляється, відновити працездатність і продовжити термін їх служби все-таки можливо. Причому розбирати мотор для демонтажу зазначених деталей немає необхідності.
2
Завдяки інноваційним розробкам фахівців хімічної промисловості, у продажу з'явилися різні присадки в автомобільне паливо, які очищають від нагару і твердих відкладень не тільки свічки запалювання, відновлюючи їх працездатність, а й клапани ГРМ і поршневу групу, забезпечуючи рухливість компресійних і маслоз'ємних кілець, усуває детонацію і калійне запалювання в двигуні.
3
Присадка в вигляді рідкого хімічної сполуки набувається в відділі автохімії будь-якого автомагазину. Для продажів вона упаковується у флакони, ємність яких розраховується на одну заправку паливом бензобака. Тому машина експлуатується до того моменту, коли загориться індикатор на панелі приладів, що сигналізує про наявність резервного кількості бензину в паливному баку.
4
Під'їхавши на машині до роздавальної колонці на АЗС і відкривши кришку бензобака, потрібно туди залити присадку з флакона і потім виробляти заправку автомобіля паливом. Повне очищення свічок запалювання відбувається протягом часу, необхідного для витрачання заправленого в цей раз палива до моменту подачі чергового сигналу про перехід роботи на резервний запас палива.