Як укладати каскадну стрижку. Як зробити каскадну стрижку самостійно.

В 60-х роках минулого століття маловідомий лондонський перукар Відал Сассун винайшов каскадний стиль виконання стрижки та укладки на коротких волоссі та волоссі середньої довжини. І з тих пір каскадная стрижка не сходить з подіумів, сторінок модних журналів і телеекранів.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - гребінець-брашинг середнього діаметра;
  • - фен з круглою насадкою-гребінцем;
  • - віск для волосся;
  • - пінка для укладки.
Інструкція
1
Каскадная стрижка виконується як на коротких і середньої довжини волоссі, так і на досить довгих. Секрет стрижки - багатошаровість, яка забезпечує прекрасний обсяг і доглянутий зовнішній вигляд. При цьому за допомогою укладання каскад на волоссі можна перетворити в жіночну, бешкетну або Шкодная, незвичайну або недбало чарівну стрижку .
2
Класична укладка каскадної стрижки припускає використання фена і гребінця-брашинга середнього діаметра. Для того щоб укласти каскадну стрижку акуратними пасмами з підкрученими вниз кінцями, необхідно направляти струмінь фена на відтягнуту брашингом пасмо зверху вниз, пригладжуючи пасмо. Кінчик прядки відпрацювати підкручують рухами гребінця, після чого пару раз повторити підкручування вже без фена. Таким чином потрібно обробити кожну пасмо, приділяючи особливу увагу боковим зонам.
3
Простіший в домашньому виконанні варіант - використання фена з круглою насадкою-гребінцем. Такий фен дозволяє однією рукою виконувати одночасно і формування акуратною пасма, і підкручування кінців. Після закінчення укладання кінці пасом можна обробити воском для збереження чіткої форми.
4
М'які, злегка розпатлані, недбало чарівні контури каскадної стрижці можна надати, укладаючи волосся «на пінку». При цьому кінці волосся годі й підвертати, відтягуючи їх і випрямляючи або підвертати злегка назовні. Таким чином, укладання виконується знизу вверх, пошарово - спочатку нижні пасма, потім пасма центральній частині, маківки і тільки після цього бічні зони. Після закінчення укладання злегка обробленими воском руками потрібно надати форму зачісці в тім'яній зоні, піднявши пальцями коріння волосся.
Зверніть увагу
При частій укладанні феном волосся рекомендується попередньо обробляти захисним спреєм, оберігаючи їх від підвищених температур.
Корисна порада
Укладку каскадної стрижки бажано виконувати на злегка вологе волосся.