Як прибрати вм'ятину на машині самому. самому виправити бавовна.

Кожен водій періодично задається питанням: "Як прибрати вм'ятину на кузові машини?". І кожен раз знаходить багато відповідей - від того, як відігнати транспортний засіб в сервіс до - зробити ремонт самому. Благо, способів, як усунути дефект кузова, повно.
Вам знадобиться
  • -гумові молоток (киянка);
  • -дерев'яний брусок (ширина - 10 см, довжина - 15-20 см);
  • -чиста дрантя (старі ганчірки, краще бавовна );
  • -звичайний молоток.
Інструкція
1
Вм'ятини на автомобілі в процесі експлуатації виникають із завидною регулярністю. І класифікуються вони по-різному. Наприклад, бувають ледь помітні, які утворюються в процесі їзди від попадання дрібних каменів на кузов машини. А бувають великі і глибокі вм'ятини, які отримує автомобіль при попаданні в ДТП. Але і з тими, і з іншими нескладно боротися.
2
Перед виправленням вм'ятини своїми силами уважно огляньте кузов автомобіля. Знайшли вм'ятину ? Відмінно. Беремо заздалегідь підготовлені інструменти і з внутрішньої сторони кузова гумовою киянкою дуже легкими постукуваннями потрібно випрямити обшивку.
3
Якщо справа не йде, то потрібно брусок обернути в ганчір'я, прикласти до пом'ятому місцю і знову, злегка постукуючи, продовжуємо випрямляти поглиблення. Поступово вм'ятина повинна зникнути.
4
Є категорія вм'ятин, які безслідно видалити не вийде. Вони виникають, якщо автомобіль отримав механічне пошкодження якимось гострим кутом, наприклад кутом дошки. Щоб усунути таку вм'ятину , придасться дерев'яний брусок розміром, достатнім для того, щоб випрямити поглиблення до максимально рівного стану. Але все одно слід від неї залишиться помітним. Щоб повністю виправити порушення обшивки, потрібно пройтися по всьому відремонтованій ділянці дрібним наждачним папером, потім зашпаклювати його і пофарбувати. Тоді від вм'ятини не залишиться й сліду.
Вм'ятини на кузові автомобіля можуть виникнути не тільки в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Удар м'яча по капоту або крилу, так само як і інші механічні дії на металеві деталі машини, цілком можуть привести до утворення вм'ятин. Вибір способу виправлення дефектів залежатиме від ступеня пошкодження.
Інструкція
1
Якщо вм'ятина займає велику площу, а лакофарбове покриття не пошкоджено, для виправлення металу скористайтеся PDR-технологією, що дозволяє значно заощадити на вартості ремонту.
2
Озброївшись спеціальними інструментами з вакуумними присосками, зробіть на пошкоджене місце вплив високої температурою разом зі стисненим повітрям. У більшості випадків цей спосіб дозволяє повернути деталі кузова первинний вигляд, а від вм'ятини не залишається і сліду.
3
Також можна спробувати виправити великі вм'ятини за допомогою набору важелів різної довжини, що дозволяють витягати метал. Такий ремонт можна виконувати самостійно, а необхідні інструменти можна придбати в спеціалізованих магазинах.
4
Якщо деталь кузова має неглибоку вм'ятину (до декількох міліметрів), а лакофарбове покриття пошкоджене, можна скористатися шпаклівкою. Такий ремонт зажадає подальшого фарбування, яку краще довірити професіоналам.
5
Для виправлення дефекту ретельно очистіть місце пошкодження за допомогою наждачного паперу, після чого нанесіть шпаклівку і відшліфуйте до повного вирівнювання. Потім прогрунтуйте місце ремонту, і тільки після цього виконуйте фарбування.
6
Глибокі вм'ятини з пошкодженням лакофарбового покриття виправте за допомогою нагрівання та охолодження металу. Якщо цей спосіб не дає необхідного ефекту, слід виконати рихтовку з використанням спеціальних інструментів.
Зверніть увагу
Не всі вм'ятини можна виправити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Витрати на необхідні інструменти можуть перевищити вартість робіт в автомайстерні, а отриманий результат може не задовольнити вас.