Як скопіювати текст із.pdf.

Формат електронної документації PDF, розроблений і активно пропагований компанією Adobe, набуває в наш час все більшої популярності. У такому вигляді робиться більшість сучасних публікацій, випускаються електронні інструкції до техніки, в ньому випускаються книги і зберігаються документи в електронних архівах. При цьому досить часто виникає необхідність в перекладі текстової інформації з .pdf в інші формати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows, доступ в інтернет, програма для роботи з файлами формату .pdf Adobe Reader, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Скачайте з сайту розробника (http://get.adobe.com/reader/) інсталяційний файл Adobe Reader. Запустіть його, виберіть шлях для установки програми і прийміть умови ліцензійної угоди. Обов'язково дочекайтеся закінчення установки.
2
Правою клавішею мишки клікніть по ярлику документа, з якого необхідно скопіювати текст і в списку вибору дій виберіть рядок «Відкрити за допомогою». Зі списку програм виберіть Adobe Reader.
3
В відкритому документі знайдіть фрагмент документа, який потрібно скопіювати, і виділіть його за допомогою лівої кнопки мишки. Натисніть клавіші Ctrl + C. Виділений фрагмент буде поміщений в буфер обміну Windows. Якщо у виділеному фрагменті документа знаходилися зображення, вони скопійовані не будуть.
4
Відкрийте документ, в який потрібно вставити скопійований фрагмент, і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V. Текст уставиться, починаючи з місця, в якому встановлений курсор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y9dGHHcZS8o
Зверніть увагу
Описані вище операції доступні тільки для файлів .pdf, не захищених від копіювання та друку. Якщо файл захищений, перед копіюванням інформації необхідно ввести пароль доступу.