Як видалити воду з вуха. Як з вуха прибрати воду.

Після відвідин басейну, озера або душа багато стикаються з такою проблемою, як попадання води в вушної прохід. При цьому ви починаєте відчувати неприємне відчуття. Але варто знати, що тривале перебування води в вусі загрожує наслідками: тривалі сильні болі, виникнення інфекції в вусі і навіть пошкодження барабанної перетинки. Якщо видалити воду самостійно не вдалося, потрібно терміново звернутися до лікаря-отоларинголога.
Вам знадобиться
  • - грілка з теплою водою;
  • - столовий оцет;
  • - спирт;
  • - вата;
  • - спеціальні краплі для промивання вух.
Інструкція
1
Підніміть голову вгору і дивіться в стелю. Потім сильно покрутіть голову з боку в бік, при цьому вушну раковину потрібно злегка тягнути вгору, щоб вирівняти слуховий прохід. Таким чином, вода з вуха може витекти.
2
Налийте в грілку теплу воду і ляжте на неї вухом, в яке потрапила вода. Полежте не менше 15 хвилин.
3
Найпростіший і всім відомий спосіб позбавлення від води у вусі - стрибки на одній нозі. Якщо засмічено праве вухо, то стрибати потрібно на правій нозі. Якщо ліве - відповідно, на лівій нозі. При цьому голову потрібно тримати горизонтально, нахиливши в бік - так рідина легше вийде з вуха.
4
Змішайте в рівних пропорціях столовий оцет і борний або звичайний спирт. Закапайте приготовлену суміш в закладене вухо - вона допоможе через кілька хвилин вивітрити воду з вуха.
5
В будь-якій аптеці можна купити спеціальну рідину для гігієнічної чистки вух. Закапайте краплі згідно інструкції і потримайте деякий час. Вода разом із засобом покине ваше вухо, і ви позбудетеся від неприємних відчуттів.
6
Обережно введіть ватяну паличку або скручений з вати джгутик в закладений слуховий прохід. Вата швидко вбере воду в себе. Повторіть процедуру кілька разів, поки вся вода не вийде, міняючи ватяну паличку на суху.
Корисна порада
Ні в якому разі не намагайтеся висушити вухо феном. Шум, вібрація і гаряче повітря можуть пошкодити барабанну перетинку, сприяючи надалі зниження слуху.