Як домогтися гарної розтяжки. розтяжка, шпагат Як добится хороших результатів.

Гнучке тіло дозволяє людині домагатися кращих результатів у житті. Це стосується і здатності бути спритним на фізичному рівні, і здатності бути гнучким до різних життєвих ситуацій на ментальному рівні. Людина, пластика якого подібна воді, почувається здоровим і повним життєвої сили.
Інструкція
1
Тягнутися можна вдома і в спортивному залі з інструктором. Якщо знання про розтяжці у вас мінімальні, а розтяжку ви хочете хорошу, почніть з пошуку хорошого інструктора. Інструктор навчить вас головному, що практично неможливо зрозуміти, розтягуючись самому. Він навчить відчувати моменти, коли слід тягнутися, незважаючи на біль, а коли слід зупинитися, щоб зберегти цілісність зв'язок і здатність до пересування.
2
Ніколи не розтягуйтеся без розігріву м'язів. Таке навіженство можуть собі дозволити тільки професіонали. «Сухі», непідготовлені зв'язки і м'язи можна легко травмувати. А відновлення може обійтися вам довгим і тяжким очікуванням. Той, хто давно займається, почуває реакцію тіла.
3
Розминка потрібна звичайнісінька, як перед іншими заняттями (фітнесом, танцями, аеробікою, тай-бо). Тривалість повинна складати 10-15 хвилин. Поробіть активні рухи - пострибайте, побігайте, зробіть махи руками від плечей, від ліктів, зробіть «скрутку». Починайте не надто різко, поступово збільшуючи силу і темп. Ви повинні відчути, як ваші м'язи розігрілися.
4
Навіть якщо ви опинитеся новачком серед тих, хто без проблем сідає на шпагат, продовжуйте тягнутися. Дивлячись на інших, ви зрозумієте, до чого слід прагнути, і розтяжка піде швидше. А межі досконалості немає.
5
Під час розтяжки направляйте внутрішній погляд на ту частину тіла, яку тягнете. Розслабляйтеся, віддайте тілу право рухатися туди, куди воно піде. Будь-яка напруга (навіть уявне) сковує цей рух. Тому розслаблюйте все, навіть мозок і м'язи обличчя.
6
На видиху тіло може просуватися на кілька сантиметрів або міліметрів. Не вичавлювати з тіла неможливе, просто кожен раз намагайтеся просунутися хоча б на міліметр далі. Але якщо не виходить, не тисніть на тіло: у нього теж бувають різні стани.
7
Займайтеся регулярно. Тільки в цьому випадку ваша розтяжка буде наближатися до бажаної. Правда якщо у вас хороша розтяжка, відновити її після перерви цілком реально.
8
Після занять з інструктором ви зможете виконувати розтяжку будинку. Для цього підберіть спокійну, «растягивающую» музику. Налаштуйтеся на розтяжку, відкинувши всі думки. Нехай тіло і музика ведуть вас.
Корисна порада
Зараз заняття на розтяжку досить популярні, а називаються вони стретчингом.