Як змінити глибину кольору.

Для графічного дизайну та творчої роботи на комп'ютері різні майстри використовують різні програми, що відрізняються функціоналом і призначенням. Однією з таких програм є Corel Paint Shop Photo Pro. Якщо зображення було створено в даній програмі, іноді потрібно змінити глибину кольору малюнка, щоб оптимізувати зображення і зробити його більш правильним при перегляді з екрану комп'ютера.
Інструкція
1
Для зміни глибини кольору в зображенні у відкритому вікні програми виберіть опцію «Зображення» і клікніть на вкладку «Зменшити глибину кольору». Вивчіть відкрився список команд, якими можна в різній мірі керувати глибиною кольору на картинці.
2
Визначте призначення кожної з команд, щоб зрозуміти, яку саме вам потрібно використовувати. Велика частина команд даного списку працює з зображеннями, що містять 16 мільйонів квітів, а також із зображеннями всіх відтінків сірого.
3
Виберіть відповідні команди, щоб змінити глибину кольору на зображенні - зменшивши глибину до двох кольорів, ви отримаєте чорно-біле монохромне зображення. Якщо ваша картинка вже є чорно-білою, але ви хочете оптимізувати її і зменшити для розміщення в інтернеті, ви також можете зменшити глибину кольору до двох кольорів - це зменшить розмір файлу.
4
Також ви можете оптимізувати кольорове зображення, зменшивши глибину кольору до шістнадцяти квітів - такий варіант зручний для картинок, які з кількох відтінків і є простою графікою для веб-сайтів і різних сторінок в інтернеті.
5
Зменшити глибину кольорового зображення можна і до двохсот п'ятдесяти шести кольорів, як в полноцветном, так і в чорно-білому варіанті. Крім того, ви можете зменшити глибину кольору до тридцяти двох і шістдесяти чотирьох кольорів.
6
Якщо ж ви хочете не зменшувати, а збільшувати глибину кольору, відкрийте вкладку «Зображення» і виберіть опцію «Збільшити глибину кольору ». Відкриється такий же список, як і той, що описувався вище, але з командами, що збільшують глибину кольору.