Як малювати руки людини.

Малювання - непросте мистецтво, яке потребує терпіння і регулярних тренувань, і для початківців художників і графіків нерідко велику трудність представляє собою малювання людини та окремих частин його фігури. Найменша невідповідність пропорцій і зовнішніх форм тих чи інших фрагментів фігури людини веде до нереалістичності загальної картини. Найскладніше новачкам в малюванні даються людські руки і кисті рук.
Інструкція
1
Намалювати руку людини нескладно, якщо зрозуміти, з яких базових геометричних форм вона складається. На основі простих прийомів ви легко зможете створити пропорційну форму людської руки, а після деяких тренувань ви доведете техніку малювання рук до досконалості.
2
Почніть малюнок руки з долоні. Долоню схематично зобразити у вигляді прямокутника - намалюйте його на папері, не роблячи розмір прямокутника занадто великим. Нижня частина долоні трохи звужується до зап'ястя - ви можете переконатися в цьому, поглянувши на власну долоню. Чотири пальці, зведених разом, утворюють ще один прямокутник.
3
Крім довжини великого пальця, кисть руки має пропорції 1: 2 - її довжина разом з пальцями в два рази перевищує ширину. Над першим прямокутником намалюйте другий такий же - ви перетворите його в пальці, які будуть вписані в дану форму.
4
Тепер намалюйте великий палець, який завжди відставлений трохи в сторону від долоні. Для цього зліва або праворуч від долоні намалюйте в потрібному місці невеликий клин, відхиляється від прямокутника на невеликий кут.
5
Ретельно прорисуйте місце з'єднання великого пальця з долонею - як приклад використовуйте власну руку, постійно розглядаючи її в процесі малювання. Палець з'єднується з долонею своєрідним клином, не утворюючи прямий кут. Злегка звузьте нижню частину прямокутника-долоні і намалюйте лінії зап'ястя.
6
Тепер прорисуйте деталі руки - намітьте основні складки і лінії, які є на долоні будь-якого людини , а потім прорисуйте пальці. Розділіть верхній прямокутник на чотири вузьких смуги і по черзі намалюйте форму пальців. Мізинець повинен бути найкоротшим і тонким пальцем, середній палець повинен бути найдовшим.
7
Скруглите кінчики пальців і додайте невеликі лінії, що відзначають розташування фаланг. Для деталізації великого пальця прорисуйте його у формі зігнутої S-образної лінії. В місцях найбільш близького розташування кісток до шкіри малюйте увігнуті криві.
8
В інших місцях малюйте опуклі криві, які вигинаються назовні в місцях потовщення пальця. Зітріть допоміжні лінії. Тепер ви можете спробувати намалювати руку в інших ракурсах.
Зверніть увагу
В цьому уроці малювання ми поетапно розберемо, як малювати руку людини. Перед вами візуальне відображення руки у вигляді геометричної фігури. Уявіть руку як рукавицю деякій товщини, і проблеми з її начерком у вас не виникне. Схематично ви можете намалювати руку і олівцем, і аквареллю, і вугіллям, і маслом, і за допомогою планшета, чим завгодно.
Корисна порада
Як малювати руки. В цьому уроці ми розглянемо основи малювання людських рук. В перетині ліній намальована окружність, навколо якої рука вільно обертається. Залежно від руки людини, варіюватися і місце положення суглобів на пальцях. Однак щоб уявити, де повинні розташовуватися суглоби, можна намалювати дві вигнутих лінії виходять з нігтя великого пальця.