Як зшити навушники.

В холодну пору року, коли тепло і комфорт цінується в одязі набагато більше її незвичайності й оригінальності, ви можете поєднати ці якості - не всі люди люблять носити шапку, але для того щоб зберегти голову в теплі, ви можете замінити шапку хутряними навушниками. Такі навушники легко зшити власними руками зі штучного хутра і звичайного обідка для волосся.
Інструкція
1
Візьміть ободок для волосся потрібного розміру, відріз штучного хутра відповідного кольору, а також відріз м'якого синтепону для наповнення навушників.
2
Викроїте зі штучного хутра чотири прямокутники 10х13 см з округленими кутами, попередньо намалювавши викрійку на папері, а потім перенісши її на виворітну сторону хутра. Вирізуйте хутряні деталі акуратно, намагаючись не пошкодити ворс. Ви можете робити це манікюрними ножицями з гострими кінчиками.
3
Окремо виріжте смужку хутра і оберніть їй ободок для волосся. З внутрішньої сторони обідка зшийте смужку дрібними потайними стежками. Потім виріжте з щільного картону дві прямокутних деталі меншого розміру, ніж розмір викроєних з хутра прямокутників.
4
Кожну деталь пришийте ручними стібками на виворітну сторону двох хутряних прямокутників. Складіть прямокутники разом, поєднавши в кожній парі один прямокутник з картонною підкладкою, і один прямокутник без підкладки. Деталі поєднуйте лицьовими сторонами один до одного і зшивайте їх разом на машинці трикотажним швом або швом «Зигзаг».
5
Виверніть кожну деталь навушників і заповніть деталі через один незашітим край синтепоном. Потім в ці ж отвори вставте краю обідка, обернутого хутром так, щоб картонні вкладки опинилися ближче до вуха для найкращого прилягання.
6
Із зовнішнього боку міцно пришийте навушники до обідка, а з внутрішньої підтягніть хутро трохи вище і також пришийте. Надіньте навушники і перевірте, чи добре вони прилягають до вух.