Як вибрати футбольний м'яч.

Навряд чи можна назвати гру, яка б користувалася більшою популярністю, ніж футбол. Після проведення чемпіонатів світового та європейського рівня інтерес до цієї гри зростає в кілька разів, а магазини роблять хорошу виручку, продаючи футбольні м'ячі і форму. Щоб гра в футбол приносила задоволення, варто з особливою ретельністю вибирати м'яч.
Інструкція
1
Вибираючи футбольний м'яч, слід пам'ятати, що все м'ячі можна умовно поділити на три групи: матчеві (міцні, для кращого зчеплення), професійні (м'яч придатний для будь-якої гри і в будь-яких умовах) та тренувальні (відштовхують воду і бруд).
2
Якщо ви збираєтеся грати в футбол на стадіоні з трав'яним покриттям, вам належить вибирати між професійними і матчевими моделями м'ячів. Це досить дорогі м'ячі , ціна на які варіюється від 2 до 10 тисяч рублів залежно від виробника і популярності моделі.
3
На бетоні, асфальті або будь-який інший жорсткої поверхні, дані м'ячі швидко обдираються і приходять в непридатність. Наприклад, якщо гру планують проводити на гравійному або асфальтовому покриттях, то найкраще вибрати простий і недорогий тренувальний м'яч ціною до 1500 рублів.
4
Серед сучасних синтетичних м'ячів є різні за ціною моделі. Їх вартість буде залежати як від бренду, так і від кількості шарів зовнішньої оболонки м'яча. У дорогих м'ячів, природно, шарів більше, що дозволяє їм довгий час зберігати гарний зовнішній вигляд.
5
Вибираючи м'яч, перевірте, наскільки добре він накачаний. Правильно накачаний футбольний м'яч опущений на підлогу з висоти півтора-двох метрів, повинен відскочити від підлоги не менше ніж на метр.
6
Далі слід перевірити придатність ниппеля. Нанесіть на нього кілька крапель будь-якої рідини і впевніться у відсутності бульбашок.
7
Обов'язково варто перевірити, наскільки рівне покриття біля м'яча. Для цього підкиньте м'яч вгору, прокрутивши його навколо своє осі. Якщо м'яч не смикається з боку в бік, значить він відносно рівний.
8
Щоб зробити остаточний вибір, порівняйте декілька м'ячів однієї моделі і визначитеся з покупкою.