Як фотографувати сонце.

Правильно фотографувати сонце - це ціла наука. Можна спробувати почати її освоювати, фотографуючи сонце на заході сонця. Але щоб закарбувати захід правильно, необхідно вийти за межі звичайного погляду на навколишній світ, інакше ваші знімки не багатьом будуть відрізнятися від інших фотографій. Кілька підказок допоможуть вам знайти свою творчу жилу.
Інструкція
1
Намагайтеся дивитися ширше. Напевно ви хотіли взяти з собою найпотужніший об'єктив, щоб наблизитися до вечірнього сонця. Спробуйте поступити зовсім навпаки - візьміть що-небудь простіше.
2
Намагайтеся робити фотографії красочнее. Заходи сонця часто виглядають одноманітно, незважаючи на свою пишність. Спробуйте застосовувати до слайдової плівці крос-процес.
3
Трохи терпіння. Якщо ви вирушили знімати захід з групою фотографів, то як тільки сонце почне заходити, ви почуєте звук затворів. Саме в цей час кольори найбільш помітні для наших очей. Але варто трохи почекати - хвилин п'ятнадцять, і ви зніміть зі штатива зовсім іншу картину. Ваші очі вже не зможуть розрізняти кольори, на відміну від фотоапарата.
4
Зверніть увагу на небо після заходу сонця. Як правило, воно стає фіолетового кольору, і це виглядає просто божественно.
5
Зазвичай бачачи захід, людина дивиться тільки на сонце і фотографує тільки його. Однак відволічіться на хвилину від об'єктива і озирніться навкруги. Бути може, промені сонця створюють в цей момент незвичайне освітлення предметів, що знаходяться позаду вас.
6
Спробуйте прибрати колір. Часом прибравши всі кольори, можна зробити найнесподіваніші знімки.
Корисна порада
Під час фотозйомки звертайте особливу увагу на лінії і тіні.