Як вибрати капусту.

Капуста - універсальний овоч, який подається на стіл як в сирому вигляді, так і в тушкованому, смаженому або печеному. З неї можна приготувати більше тисячі всіляких страв: від голубців до пирогів. Найчастіше у продажу зустрічається білокачанна сорт капусти, але іноді можна знайти і краснокочанную, брюссельську, пекінську капусту , кольрабі і брокколі. Як же вибирати свіжу смачну капусту серед усього цього різноманіття?
Інструкція
1
При виборі білокачанної капусти переконайтеся в її свіжості. Це можна визначити за основою. Якщо ви помітите, що деякі листя були зрізані, значить, качан намагалися освіжити, приховавши від покупця лежаний, кволий вигляд. Колір капусти повинен бути насиченим, зеленуватим. Листя жорсткі і пружні, без коричневих плям і м'яких місць. Щільна пружна капуста - хороший вибір для вашого столу.
2
Червоноголова капуста вибирається за тими ж принципами, що і білокачанна, з тією лише різницею, що листя у неї повинні бути насиченого бордового або фіолетового кольору. Ретельно стежте за свіжістю цієї капусти, оскільки на фіолетових листках ознаки гниття й коричневі плями менш замети. А краснокочанную капусту ми найчастіше вживаємо в салатах, тобто в сирому вигляді.
3
Цвітна капуста повинна бути щільною і пружною. Якщо капуста злегка зів'яла, суцвіття не знаходитимуться близько один до одного. Самі суцвіття білі і щільні. Темні плями - ознака гниття або обробки отрутохімікатами. Якщо розламати кольорову капусту , вона повинна видати хрускіт. Тягучість підстав суцвіть - ознака залежаного продукту.
4
Брокколі слід вибирати за тими ж ознаками, що і кольорову капусту . Відмінність тільки в кольорі. Суцвіття брокколі зазвичай темно-зелені, іноді з бордовим відтінком.
5
Кольраби смачна, якщо це дрібні, круглі, зеленуваті плоди не більше 150 грамів і близько 10 см в діаметрі. Фіолетова кольрабі трохи крупніше зеленою. Занадто великі плоди зазвичай переросли і мають волокнисту м'якоть. Листя кольрабі повинні бути свіжими, чи не тьмяними. Стеблеплід без надрізів або плям.
6
Брюссельську капусту також вибирайте за зовнішнім виглядом. Кругла, рівна, з жовтуватим підставою, розміром з кульку для настільного тенісу. На ній не повинно бути ніяких видимих пошкоджень. Кожен качанчик насиченого зеленого кольору і дуже щільний. На ній ні в якому разі не повинно бути вологи, інакше вона може виявитися гнилий зсередини.
7
Пекінська капуста має бути білою і щільною. Все тому що вона не любить світло і вирощується в тіні. Світла капуста завжди соковитіше і насиченішим, зелена ж жорстка і грубувата. Уважно огляньте качан пекінської капусти з усіх боків. Якщо листя отмокшіе і слизькі, значить, капусту довго зберігали, і вона почала псуватися.
Корисна порада
Кочерижка білокачанної і червонокачанної капусти в процесі росту вбирає в себе нітрати, тому краще її обрізати і не вживати в піщу.Храніте будь-яку капусту в нижньому ящику холодильника. Загорніть її в поліетиленову плівку, щоб вона не втрачала вологу. Так капусту можна зберігати від 4 до 8 днів. Небажано мити капусту перед зберіганням, це спровокує її швидке гниття.