Як записати звук із звукової карти.

Будь-який сучасний комп'ютер поставляється зі звуковий картою. Наявність звуковий картки дозволяє не тільки відтворювати, але і записувати вхідні звукові сигнали. З її допомогою ви зможете легко записувати свій спів і гру на музичному інструменті, вашого друга, який читає вірші, або вашу маму, яка розповідала казки молодшому брату.
Вам знадобиться
  • PC із звуковою картою, мікрофон (або гітара), звуковий редактор (опціонально)
Інструкція
1
На "Панелі управління" знайдіть ярлик з динаміком. Правою кнопкою миші клікніть по ньому і виберіть настройки гучності звуку. Переконайтеся в тому, що гучність для всіх додатків стоїть на максимумі.
2
У стандартних програмах вашої операційної системи знайдіть додаток запису звуку. При бажанні, встановіть будь-який інший звуковий редактор, який дозволятиме не тільки записувати звук, але і редагувати його.
3
На бічній або задній панелі вашого комп'ютера знайдіть мікрофонний вхід (зазвичай червоний), який знаходиться по сусідству з виходом на колонки (зеленим). Підключіть ваш мікрофон, використовуючи кабель зі стандартним міні-джеком або перехідник з джека на міні-джек. Тим же способом можна підключити до комп'ютера вашу електро-гітару або синтезатор. Деякі більш просунуті звукові картки крім мікрофонного входу мають ще так званий лінійний вхід (зазвичай позначається синім кольором). При наявності лінійного входу гітару рекомендується записувати саме в нього, щоб уникнути сторонніх шумів.
4
Коли все буде готово, натисніть на кнопку запису звуку (червоний круг), потім на "Cтоп", коли запис буде завершена. В деяких звукових редакторах перед початком запису необхідно буде вказати вашу основну звукову карту в настройках аудіо.
5
Завершивши запис, збережіть ваш файл у форматі .wav ( звуковий файл), або у форматі .mp3 (стиснений звуковий файл). Якщо ваш звуковий редактор дозволяє редагування звуковий хвилі (зазвичай вона представлена в графічному вигляді), обріжте частини файлу, що містять тишу, або непотрібні шуми.
Зверніть увагу
Зберігаючи звукові файли в форматі mp3, ви втрачаєте початкова якість звуку.
Корисна порада
Якість звукозапису покращиться, якщо ви будете записувати не за допомогою вбудованої карти комп'ютера, але купите і встановите дополнітельную.Еслі сигнал, що надходить з вашого мікрофона або гітари, занадто слабкий, необхідно буде придбати передпідсилювач.