Як поставити сплячий режим. Як поставити комп'ютер в сплячий режим.

Часто бувають ситуації, коли необхідно терміново вимкнути комп'ютер, а часу на збереження поточних документів і закриття безлічі відкритих вікон, які у роботі, немає. В такому випадку можна перевести комп'ютер в «Сплячий режим ». При виключенні комп'ютера в цьому режим е на жорсткому диску зберігається поточний стан робочого столу, що дозволяє відновити роботу з того місця, де вона була перервана.
Інструкція
1
Для того щоб включити «Сплячий режим » необхідно навести курсор миші на порожнє місце робочого столу і клікнути по ньому правою кнопкою миші.
2
У меню, вибрати пункт "Властивості".
3
У вікні клікнути мишкою по вкладці «Заставка» і натиснути кнопку «Харчування».
4
Потім необхідно вибрати вкладку «Сплячий режим » і навпроти «Дозволити використання сплячого режим а» поставити галочку. Натиснути на кнопку «ОК».
Зверніть увагу
При включенні сплячого режиму системі буде потрібно зарезервувати 2048 МБ вільного місця на жорсткому диску. Це необхідно для того, щоб при переході комп'ютера в «Сплячий режим» система запам'ятала ваші незбережені файли. Тому, якщо на диску недостатньо вільного місця, включити «Сплячий режим» не вдасться.
Корисна порада
Для того щоб перейти в сплячий режим слід зайти в «Пуск» -> «Вимкнення». Потім необхідно затиснути клавішу «Shift», щоб замість кнопки «Режим очікування» з'явилася кнопка «Сплячий режим» .Щоб вийти з режиму сну досить просто включити - вимкнути комп'ютер як зазвичай ви це робите.