Як полетіти дешевше.

Дешеві авіаквитки - мрія багатьох мандрівників. Як часто буває, що планується відпустку, у туриста волосся на голові стає дибки - і звідки у авіакомпаній такі ціни? Через два дні треба вже вирушати, а всі квитки такі дорогі. Як полетіти дешевше? Є кілька простих правил, дотримуючись яких, ви не прогадаєте з квитками і не будете переплачувати за них.
Інструкція
1
Завжди купуйте квитки заздалегідь. Практично всі авіакомпанії пропонують перельоти за дешевими цінами, якщо квитки купувати за місяць або більше. Чим ближче час вильоту, тим дорожче стають квитки, часом їх вартість зростає в кілька разів.
2
Купуйте авіаквитки в інтернеті. Багато авіакомпаній на своїх сайтах пропонують квитки за зниженими тарифами, призначені спеціально для покупок через інтернет. В офісі компанії або у туроператора такий же рейс вже буде коштує дорожче.
3
Практично всі авіакомпанії час від часу влаштовують розпродажі. Є такі, які роблять це особливо часто, і їх напрямки вас особливо цікавлять. Підпишіться на новини цих компаній і слідкуйте за акціями. Якщо ви плануєте подорож, яка передбачає недешевий переліт, але ви розраховуєте на розпродаж авіаквитків в цьому напрямку, то тримайте в резерві необхідну суму грошей, щоб, якщо станеться розпродаж, ви тут же придбали квитки на цікавий для маршрут, не чекаючи, поки їх розкуплять більш розторопні мандрівники.
Зверніть увагу
Компанії-дискаунтери по надійності набагато нижче, ніж компанії солідного рівня. Вони можуть трохи затримати рейс, так що враховуйте це. Слід пам'ятати, що, як правило, чим дешевше квиток, тим менше вірогідність здати його або обміняти, не втративши при цьому грошей. Деякі дешеві квитки здати або обміняти взагалі неможливо. Якщо це вам важливо, цікавтеся такими моментами перед купівлею квитка.
Корисна порада
Пам'ятайте, що на пошук дійсно дешевих квитків потрібен час. Вони десь є, о ви про них не знаєте. Чим більше зусиль ви докладете, тим більша ймовірність знайти те, що потрібно.