Як встановити пароль користувача.

Особливу увагу завжди відводиться пральний політиці, тільки дотримуючись її, ви можете дійсно розмежувати доступ до інформації, захистивши свою конфігурацію від зайвих очей. Конфігурація вибирається при завантаженні операційної системи, і для входу в будь-яку конфігурацію достатньо просто клацнути мишкою по відповідній іконці на екрані запрошення. У ряді випадків рекомендується зробити додатковий захист, яка завадила б увійти в вашу конфігурацію іншим користувачам. Особливо, якщо ви - єдиний, що володіє правами адміністратора.
Інструкція
1
В меню Пуск відкрийте розділ Панель управління, потім Облікові записи користувачів. Виберіть пункт Зміна облікової записи, а потім і необхідну обліковий запис.
2
Після того, як ви клацніть лівою кнопкою миші по потрібній іконці, відкриється меню, завдяки якому можна проробляти такі процедури: • Зміна імені. • Створення (Зміна) пароля. • Видалення пароля. • Зміна зображення - зміна невеликого малюнка -Іконки, яка символізує кожного користувача. • Зміна типу облікового запису - зміна прав доступу для кожного користувача (Адміністратор або Обмежена запис). • Видалення типу облікового запису.
3
На даному етапі нас цікавить пункт Створення пароля, виберіть його. Перед вами відкриється розділ Створення пароля для свого облікового запису. Внесіть пароль в порожнє вікно. Постарайтеся, щоб ваш пароль відповідав всім вимогам надійності. Пароль вважається надійним: якщо полягає не менше, ніж з восьми символів; не містить імені користувача або дійсного імені; значно відрізняється від паролів, що використовувалися раніше. Після того, як ви внесли пароль, підтвердіть його ще в одному рядку. І натисніть кнопку Створити пароль.
Корисна порада
Будьте гранично уважні: перебуваючи в свого облікового запису, ви можете міняти свій пароль скільки завгодно без яких або тяжких наслідків для системи. А от з чужими записами ситуація складніша. Перебуваючи в статусі Адміністратора, ви маєте доступ до налаштувань інших облікових записів і можете міняти паролі для них, але зловживати не рекомендується - змінюючи або видаляючи паролі інших користувачів, ви можете попутно видалити і важливу інформацію в їх профілі.