Як налаштувати в телефоні ммс.

MMS - ще одна чудова можливість спілкування з друзями. Тепер ви можете ділитися з близькими цікавими фотографіями, відео, музикою.
Інструкція
1
Щоб налаштувати мобільний телефон для прийняття й відправлення MMS-повідомлень спочатку переконайтеся, що ваша модель телефону підтримує цю функцію. Для цього необхідно вивчити інструкцію мобільного телефону. Сучасні моделі мобільних телефонів практично всі підтримують дану функцію. Далі можна переходити до наступного кроку - налаштуванні телефону. Для початку необхідно підключити пакет трьох послуг: ММS, GPRS та Інтернет. Для того щоб підключити GPRS достатньо зв'язатися з оператором вашої мережі і повідомити про своє бажання. Після цього на ваш телефон прийде повідомлення про те, що послуга підключена.
2
Далі необхідно налаштувати сам телефон для прийому і відправки MMS-повідомлень. Взагалі, який би оператор стільниковий зв'язку у вас не був, для настройки MMS достатньо вказати в настройках телефону такі дані (для стільникових операторів BeeLine і МТС): заходимо в пункт Меню телефону, далі Послуги - Профілі - GPRS. Створюємо новий профіль, присвоюємо йому ім'я Beeline ММS, або MTS ММS, або ще якесь. Вказуємо ім'я точки доступу (APN): mms.beeline.ru або mms.mts.ru, псевдо: beeline, mts і пароль beeline, mts відповідно. Наступним кроком необхідно зайти в налаштування MMS-повідомлень і вибрати там профіль, який ми тільки що створили: Beeline ММS, або MTS ММS.
3
Дуже часто налаштування мобільного телефону для отримання і відправки MMS-повідомлень викликає труднощі у користувачів, не зневіряйтеся. Зверніться в службу підтримки клієнтів вашого стільникового оператора зв'язку, там будуть раді вам допомогти - на ваш телефон прийде SMS-повідомлення з докладним описом кроків по настройки MMS-повідомлень.
Зверніть увагу
Налаштувати потрібно дві точки доступу для MMS і для інтернет, видаліть всі програми, які блокують інтернет, включите інтернет в настройках, сам інтернет при відкритті броузера або аськи як на java телефонах включатися не вміє. Налаштування для інших регіонів та операторів ...
Корисна порада
Налаштування MMS. Крок 1. Підключіть технологію GPRS, якщо ваш телефон її підтримує, за допомогою спеціального USSD-запиту або безкоштовного SMS-повідомлення на номер 100 Налаштувати послугу. Крок 2. Правильно налаштуйте ваш мобільний телефон. Ви можете скористатися автоматичним налаштуванням, відправивши SMS з цифрою 3 на номер 4660, або внести всі налаштування вручну