Як вивчити англійську за тиждень.

Перед початком вивчення англійської мови треба сприймати уроки не як обов'язок, а як щось приємне. Більше ефективності буде, якщо ви самі виберіть потрібний темп вивчення мови. Не варто соромитися себе похвалити за вдале вивчення того чи іншого уроку. Повірте в свої сили і можливості. Вивчіть історію країни, її географію, культуру, економіку, мистецтво, літературу - все це вам допоможе швидше вивчати мову. Адже якщо ви полюбите країну, то і вивчення мови здасться вам дуже легким заняттям.
Інструкція
1
Для самостійного вивчення мови виберіть найзручніший для вас час: ранок, вечір чи день - як вам буде зручно. Визначте час занять і намагайтеся не вибиватися зі свого розкладу.
2
Облаштуйте собі комфортну навчальне місце, зручне крісло і хороше освітлення налаштують на навчальний лад.
3
Оточіть себе людьми, які знають англійську мову хоча б на розмовному рівні і намагайтеся з ними спілкуватися якомога частіше, обов'язково англійською мовою, у вільний від занять час переглядайте фільми англійською мовою і застосовуйте свої знання. У ваших заняттях обов'язково має бути присутня практика!
4
Займайтеся тільки в заданому ритмі, якщо ви заледащіли, можете зовсім запустити свої уроки, а якщо вам захочеться прискорити темп, можете щось пропустити або забути погано вивчений матеріал і ваш час буде витрачено даремно. Ця порада особливо стосується тих, хто тільки починає вивчення англійської мови з «нуля». Звичайно, у міру освоєння матеріалу ви станете рухатися швидше, але не варто на півдорозі розвивати світлову швидкість.
5
Також можете спробувати включити в свій графік метод «ігрового» вивчення. В останні двадцять років цей метод стає дуже популярним. Зберіть своїх друзів, які знають англійську мову, і розігруйте з ними невеликі сценки. Ви можете придумати собі нове ім'я, яке часто зустрічається в англійській мові, вибрати рід занять, інтереси професію, загалом, створіть собі нову біографію. І намагайтеся «прожити» цей час, будучи практично іншою людиною.
6
Можна використовувати старий, всім добре відомий метод вивчення англійських слів за допомогою карток. Подібні картки можна придбати в магазині або зробити самому безкоштовно. Англійські картки - звичайні паперові картки, на лицьовій стороні яких написано англійське слово чи словосполучення, а переклад і транскрипція - на звороті.
7
Кілька простих вправ, виконуючи які можна дуже швидко підняти рівень володіння англійською мовою за допомогою пісень. На свій смак виберіть пісню англійською мовою, до неї знайдіть слова. Прочитавши текст, постарайтеся зрозуміти її загальний зміст. Далі переведіть незнайомі слова за допомогою словника. Якщо пару мовних зворотів яких граматичних конструкції так і залишилися вам незрозумілі, тоді зверніться до досвідченого викладачеві. Коли це буде зроблено, заново пісню прослухайте, навіть спробуйте підспівувати. Друга вправа буде протилежно першому. Вслухаючись в текст, прослухайте кілька разів вподобану пісню. Тепер самостійно спробуйте записати слова. Після того справжній текст пісні відшукайте в інтернеті і його порівняйте з тим, що ви написали.
8
Інтенсивні курси вивчення англійської мови в тренінговому форматі припускають систему навчання, при якій навчається в мінімальний термін засвоює максимальну кількість матеріалу, отримує навички та вміння застосування його на практиці. У багатьох пансіонатах пропонується 8-денний інтенсивний тренінг-курс англійської мови.
Зверніть увагу
Кожен день повторюйте раніше пройдений матеріал і тільки потім приступайте до нових тем. Тільки щоденне повторення забезпечить вам гарне запам'ятовування мови.
Корисна порада
В день займайтеся 2-3 години з невеликими перервами на відпочинок. Через деякий час обов'язково повторюйте пройдений урок.