Як дізнатися швидкість інтернету.

Існує безліч різних способів дізнатися швидкість інтернету. Наприклад, це можна зробити за допомогою спеціальної програми в інтернеті в режимі онлайн. При цьому: 1. ви отримуєте інформацію про швидкість інтернету за швидкий час; 2. вам не потрібно встановлювати будь-які програми на комп'ютер. Розглянемо дві програми тестування швидкості інтернету, інтерфейс яких простий і не вимагає певних знань.
Інструкція
1
Заходимо на сайт тестування швидкості з'єднання з інтернетом - http://www.speedtest.net.
2
Для початку тестування швидкості інтернету натискаємо «Begin Test».
3
По закінченні тесту буде відображена статистика. Результат, який відобразився в розділі «Download», - це поточна швидкість інтернету. Порівняйте цей показник з тим, який вам повинен надавати за договором інтернет-провайдер.
4
Також дізнатися швидкість інтернету можна за допомогою сервісу Яндекс.Інтернет - визначити мій IP? », Відповідь на який ви побачите відразу.
5
Однак потрібно додати, що одночасно використовувати два тестера не можна, оскільки при цьому збільшиться навантаження на канал інтернету, через що дані в результаті будуть невірні.
6
Для отримання найбільш точного результату під час тестування бажано відключити всі програми, які можуть вплинути на результат: антивірусні програми, програми- "качалки", інтернет-телебачення або радіо.
7
Крім того, швидкість інтернету також залежить від технічних характеристик комп'ютера. У разі, коли занадто мала швидкість роботи жорсткого диска, швидкість інтернету так само буде низькою. Для збільшення швидкості роботи диска ви можете застосувати програми по дефрагментації і чищенні.
8
Також потрібно враховувати, що в момент пікових навантажень на обладнання інтернет-провайдера швидкість інтернету може бути нижче, ніж зазвичай. Тестування бажано повторити кілька разів, т.к. результат показників швидкості інтернету залежить від умов сполуки на поточний момент часу.