Як заростити вуха.

Процедура проколювання вух є однією з найпоширеніших в області естетичних змін у зовнішності. І якщо на сьогоднішній день не існує проблеми проколоти вуха , то, як бути, якщо з'явилося бажання позбутися від дірок в мочці?
Інструкція
1
Зніміть для початку сережки. Якщо ви прокололи вуха зовсім недавно, то ймовірність заростання дірок у вухах дорівнює 100% .Якщо ви зняли прикраси вже після затягування каналу, то повного заростання може не відбутися, і сліди від дірок залишаться. Мочки вуха на відміну від інших місць для пірсингу (мова, пупок) в силу своїх функціональних особливостей погано піддаються загоєнню.
2
Використовуйте при заростання дірок мазь Контрактубекс або будь-який інший препарат, призначений для загоєння рубців і шрамів. Мазь в деяких випадку виявляється ефективною.
3
Відвідайте перевіреного пластичного хірурга. На сьогоднішній момент існує практика зашивання отворів у вухах. Операція несуттєва і проходить під місцевим наркозом
Зверніть увагу
У царській Росії можна було зустріти чоловіка з сережкою у вусі: швидше за все це був матрос, вперше перетнув екватор і заохочений таким оригінальним способом. Представники хіп-хоп культури 80-90-х років реабілітували традицію проколювання вух серед чоловіків. І якщо недавно наш співвітчизник з сережкою у вусі привертав до себе увагу, часом викликаючи негативну реакцію, то зараз нікого не здивуєш сережками не тільки в вухах, але й мовою, на носі, на інших частинах тіла.