Як розблокувати захисний код телефону Nokia. Як зняти з телефону захисний код nokia.

Захисний код використовується в більшості моделей телефонів, в тому числі і в телефонах фірми Nokia. Цей код використовується для того, щоб максимізувати схоронність персональних даних користувача при попаданні телефону в руки до третіх осіб. Але іноді власники самі забувають захисний код . В цьому випадку вам допоможе один із способів, за допомогою яких можна розблокувати захисний код .
Інструкція
1
В першу чергу, зверніться до фірми-виробника, тобто фірмі Нокіа для того, щоб вам надали всю інформацію по код ам для скидання налаштувань і код а обнулення прошивки, а також по код у для зняття блокування. В цьому випадку все залежить від того, наскільки ви зможете переконати виробника, що телефон дійсно належить вам. Підготуйте документи, що підтверджують факт купівлі-продажу і товарний чек.
2
Після того, як ви отримаєте ці код и, введіть їх на клавіатурі в залежності від того, що саме ви хочете зробити - стерти всю особисту інформацію і повернутися до заводських налаштувань, просто збити настройки або зняти блокувальний код телефону.
3
У випадку, якщо у вас нічого не виходить, перепрошити телефон. Для цього вам знадобиться дата кабель, за допомогою якого ви повинні будете підключити телефон до комп'ютера. Після цього перепрошити телефон, використовуючи спеціальне програмне забезпечення і прошивку, яку викачаєте з мережі інтернет. Після перепрошивки ви отримаєте повністю чистий телефон, із заводської конфігурацією налаштувань і знятим блокувальним код ом.