Як формувати імідж.

Різноманітні дослідження показують, що більша частина інформації про будь-яку людину виходить допомогою невербальних каналів комунікації. Перше враження від зустрічі складається саме протягом перших секунд розмови або знайомства. Тому варто пам'ятати, що дається всього лише один шанс сформувати позитивне враження, яке може надати на подальше життя величезний вплив.
Інструкція
1
Позитивний імідж представляє собою сукупність якихось певних характеристик. Внаслідок чого його формування має бути чітким і поетапним. Свій імідж слід скрупульозно продумати за наступними критеріями: • зовнішній вигляд; • хороші манери; • грамотна мова; • невимушене поведінку; • холоднокровна реакція на похвалу або критику.
2
Для формування нового та успішного імідж а приділіть особливу увагу не тільки гармонійному поєднанню колірної гами в одязі, а й підбору тих квітів, які ідеально підходять до зовнішності і світовідчуттям людини. Також необхідно визначитися з силуетом в одязі, з фактурою тканин, всілякими аксесуарами, стильною зачіскою і макіяжем. Варто відзначити, що всі елементи імідж а повинні бути підібрані в ідеальному поєднанні і не утрудняти людини.
3
Формування імідж а - це складне і надзвичайно важливу справу, тому рекомендується без будь-якого сорому звернутися за допомогою до професіонала. Іміджмейкер допоможе розробити персональний стиль, притаманний вам і працюючий саме на вас. А за людиною залишається тільки побороти комплекси і страхи, набратися сміливості, щоб почути на свою адресу всю правду від оточуючих.
Зверніть увагу
Сьогодні грамотне формування власного іміджу стало основою благополучної життєдіяльності людини. Імідж - потужний пристрій, здатне направляти життя в те чи інше русло. Він незмінно повинен відповідати статусу і часу, а також відповідати місцю. До того ж існує безпосередня залежність кар'єри від іміджу. Вірний імідж здобувача деколи вагомішими червоного диплома або наукового ступеня.
Корисна порада
На що слід звернути свою увагу при створенні іміджу. Зробити вибір - це часом складна задача. Є три шляхи: - створити новий образ, скориставшись послугами іміджмейкера, - навчитися у професіоналів і надалі самому формувати імідж, - все робити самій на підставі інтуїції і матеріалів (відео, література) з теми.