Як вибрати рекордер.

DVD- рекордер - це пристрій, що володіє функцією запису відео з телевізора та інших джерел. З розвитком цифрових технологій їх вартість продовжує інтенсивно знижуватися, а різноманіття моделей з різними функціями роблять вибір рекордер а непростим завданням. Для того, щоб зробити правильний вибір, ви повинні уважно вивчити, якими функціями оснащуються сучасні рекордер и, і які з них можуть знадобитися саме вам. Розрізняють 3 види рекордер ів.
Інструкція
1
Простий рекордер , що підтримує формати цифрових носіїв DVD-r і DVD-rw. Він оснащується вбудованим TV-тюнером, що дає можливість запису на лазерний диск телевізійних передач, як звичайного, так і супутникового мовлення. Має всі необхідні аудіо та відео виходу і входи, роз'єм SCART. Оснащений DV-входом для підключення цифрової відеокамери. Якість запису зображення нічим не відрізняється від такого у найбільш дорогих моделей рекордер ов і набагато перевищує якість мовлення телевізійних програм і зображення з побутових відеокамер. Є можливість включення запису по таймеру, що дозволяє записати улюблену телепередачу у вашу відсутність. Єдиним недоліком є обмеження часу запису ємністю диска, що не дозволяє записати більше 2-х годин відео.
2
Рекордер, що має вбудований жорсткий диск, має всі можливості простого рекордер а, однак при його використанні вам не доведеться турбуватися про те, що відеозапис не поміститься на диск, оскільки вбудований вінчестер, що володіє ємністю в декілька десятків або навіть сотень гігабайт, легко вирішує цю проблему.
3
Якщо у вас накопичилася велика кількість касет з домашнім відео в формату VHS, то варто задуматися про придбання рекордер а з вбудованим касетним відеомагнітофоном високого класу, який дозволяє, як переглядати старі записи, так і переписувати їх без погіршення якості на цифрові носії.
Корисна порада
Особливу увагу при виборі рекордера треба звернути на зручність розташування його органів управління та структуру навігаційного меню, яке має бути простим і інтуїтивно зрозумілим. Важливу роль при виборі відіграє привабливий дизайн, який до всього іншого стане додатковим елементом інтер'єру вашої кімнати.