Як зробити міцелій. міцелій на агарі.

Міцелій - це грибниця, плодоносящее тіло грибів, що складається з тонких ниток, званих гифами. Розвивається міцелій з суперечка, що формуються на плодовому тілі гриба. Для потреб грибівництва міцелій виробляють в мікологічних лабораторіях з дотриманням стерильності в процесі приготування. Зараз для культивування грибів використовують зерновий міцелій, тобто вирощений на зерні, а й до того як потрапити на зерно, він проходить етап висівання спор і розвитку маткової культури.
Вам знадобиться
  • 30г вівсяної муки (подрібніть вівсяні пластівці)
  • 970мл води, 15г агару або 100г желатину, 2 ємності (каструлі) для варіння субстрату і для водяній лазні.
  • Стерильні пробірки і ватно-марлеві пробки для них, фольга, інокуляціонной петля (з спиці, дроту завдовжки 100мм, загнутої на кінці і зведеної нанівець) або скальпель, бактерицидна лампа, скляні пляшки або банки ємністю 1 або 3л, мелкоячеистая сітка або картон для просушки зерна.
  • Зрілий гриб, 10кг зерна пшениці, 15л води, велика ємність для варіння зерна, 130г гіпсу, 30г крейди.
Інструкція
1
Приготуйте поживний субстрат для посіву спор. Візьміть вівсяну муку, воду, желатин або агар. Желатин замочіть частиною води з взятого обсягу, коли розбухне - розігрійте на водяній бані. Вівсяну муку проваріть з залишилася водою протягом години, профільтруйте. З'єднайте вівсяний «кисіль» з желатином (якщо взяли агар, то "кисіль" кип'ятіть до повного розчинення агару).
2
Розлийте рідкий желатиновий (агаровий) субстрат по пробірках (заповнюючи 2/3 обсягу). Закрийте ватно-марлевими пробками. Стерилізують протягом півгодини на водяній бані. Після стерилізації встановіть пробірки похило, щоб за рахунок цього збільшити площу субстрату, вийде так званий скошений субстрат.
3
Коли субстрат охолов, візьміть зрілий гриб, інокуляціонной петлею або скальпелем зріжте шматочок пластинчастої спороносной тканини і помістіть на поверхню субстрату. Закрийте тієї ж пробкою, зверху оберніть фольгою. Помістіть пробірки в темне тепле (+ 24 ° С) місце. Через два тижні міцелій повністю розростеться на приготовленої середовищі і буде готовий до подальшого розростання. Ви приготували маткову культуру міцелію. За різними джерелами, вона може зберігатися при температурі + 1 + 2 ° С від 4 до 12 міс.
4
Щоб перейти до наступного етапу і отримати зерновий міцелій, візьміть одну частину зерна (пшениця, ячмінь) і півтори частини води, наприклад, 10 кг зерна і 15 л води. Зерно слід проварити на слабкому вогні до м'якості. Час, знову ж таки, за різними даними, коливається від 15 хв до 1 год. Це пояснюється тим, що для печериць слід варити зерно довше, ніж для гливи. Слідкуйте за тим, щоб зерно не розвариться.
5
Просушите зварене зерно будь-яким доступним способом - на дрібнопористої сітці, на чистому рушник, на картоні, можете використовувати кімнатний вентилятор, - розподіливши його шаром в 2 - 3 см. Додайте до зерна 1,3% гіпсу і 0,3 % крейди (у нашому прикладі - 130 і 30 г відповідно).
6
Заповніть зерном будь-яку скляну тару (літрові, трилітрові банки) на? обсягу, ущільните субстрат і зробіть в центрі поглиблення діаметром 2,5-3см. Засукайте банки металевими кришками, зробивши попередньо і в них отвір діаметром 2,5 - 3 см. Заткніть отвір ватно-марлевими пробками і поставте банки стерилизоваться в духовку на 2 години при температурі 120 ° С. Скляну тару подрібніше можна заткнути пробкою, обгорнути пробку зверху фольгою, поставити в каструлю з водою і кип'ятити протягом двох годин два рази, з інтервалом в добу.
7
Залишилося останнє - пересадити маткову культуру на підготовлений зерновий субстрат. Ця відповідальна процедура також вимагає стерильності. Після охолодження банок з зерном до кімнатної температури вам залишається пересадити маткову культуру в зерновий субстрат. Для цього візьміть пробірки, злегка розігрійте їх над полум'ям, щоб легко відокремити вміст від стінок. Користуйтеся інокуляціонной петлею для вилучення маточного міцелію. Відкрийте пробку банки з зерном і акуратно введіть міцелій в заготовлене отвір. Дотримуючись стерильність, закрийте банки.
8
Після посіву банки з міцелієм поставте в тепле темне місце (+ 24 ° С) до повного заростання. Швидкість заростання зерна міцелієм у різних видів неоднакова. Глива освоїть новий субстрат за тиждень, а печериці знадобиться в три рази більше часу. Термін зберігання міцелію при температурі від + 20 ° до + 24 ° С - 24 години, від + 15 ° до + 18 ° C - 3 дні, від 0 до + 2 ° С - 2 тижні, від -2 до 0 - 1 місяць .
Зверніть увагу
Умови мають бути стерильними, скальпель або інокуляціонной петля попередньо два рази прожарити над полум'ям спиртівки або газового пальника, відкривати стерильні пробірки теж необхідно над полум'ям. Для забезпечення стерильності шматочки гриба перед приміщенням в пробірку опускають в перекис водню. Зерно не слід висушувати до абсолютно сухого стану, воно повинно стати розсипчастим і залишитися вологим всередині.
Корисна порада
В ідеалі потрібно стерильне приміщення, протягом години оброблене бактерицидною лампою. Ви можете самі зробити мікролабораторія у себе вдома. Виготовте герметично закривається ящик з вмонтованим склом на верхній кришці. На одній з бічних сторін зробіть два отвори з рукавами, для рук. Всередину вмонтуйте бактерицидную і звичайну лампи. Підтримуючи стерильність всередині мікролабораторії, ви можете здійснювати пересівши в будь-якому приміщенні.
Чайний гриб відомий дуже давно. Раніше практично у кожного на кухні стояла трилітрова банка, прикрита марлею, а в ній - чайний гриб. З нього виходить дивовижний кисло-солодкий напій. Як же зробити гриб самому, якщо отслойку взяти ніде?
Інструкція
1
Для того, щоб виростити чайний гриб, потрібно взяти цвіль з заварника і покласти її в 3х-літрову банку з міцної чайної заваркою кімнатної температури. Повинен пройти час, щоб цвіль розрослася по поверхні рідини. Потім потрібно поміняти заварку і перевернути цвіль. Коли цвіль покриє второи сторону, її знову перевертають. Дану процедуру потрібно повторювати, поки гриб не отримає бажану товщину і щільність. За часом цей процес зазвичай займає не менше місяця.
2
Коли гриб досягне достатніх розмірів, його потрібно витягнути з заварки і на 5-10 хвилин помістити в розчин яблучного оцту. Після цього потрібно підготувати нову ємність: наповнити 3-літрову банку окропом і дати трохи постояти. Вилити воду.
3
Закип'ятити 1,5 літра води, додати 5 г чорного або зеленого чаю, заварювати протягом 15 хвилин, додати 70-80 г цукру і перемішати до повного розчинення. Отриманий розчин і остудити до кімнатної температури і залити в банку з грибом. І зав'язати зверху марлею, складеною в 3-4 шари.
4
Перші 2-3 дні гриб залишатиметься на дні банки, але через кілька днів він обов'язково спливе. Через 3-4 дні напій буде готовий.
Зверніть увагу
Гриб не можна залишати в розчині надовго, від цього верхня вленка темніє і гриб гине.
Корисна порада
Один раз на місяць гриб потрібно промивати в прохолодною кип'яченою воді. Коли підросте відшарування, її потрібно акуратно отжеліть, не травмуючи гриб, і помістити в чисту кип'ячену воду. У такому вигляді можна передавать.Чай в розчині можна замінити розчинною кавою (1 ст. Л. На 1 л води), горохової або соєвої борошном (1/2 ч. Л. На 1 л води)